Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Adam87 z tyłu ściemniłeś lampy? Jeśli tak to napisz na PW jaka folia ;)

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Damianq napisał:

@Adam87 z tyłu ściemniłeś lampy? Jeśli tak to napisz na PW jaka folia ;)

@Damianq żadna tajemnica :decayed:

Dokładnie tu kupiłem...

https://allegro.pl/folia-na-lampy-czarna-ciemna-do-lamp-avisa-30x100-i6648323676.html#thumb/4

Opublikowano
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Kamerka jeszcze niestety nie podpięta bo nie było czasu.. teraz w niedziele wyjeżdżam także musi poczekać do września jak wróce :facepalm:

Narazie przed wyjazdem tylko serwis..

 

20180727_124804-1008x756.jpg

Zawsze coś ? ja tez dzisiaj serwis ale w trochę inny sposób  ? 

22ED9A2F-2EB1-4B4A-9F0B-8E28DFC97D82.jpeg

 

powakacjowal teraz do roboty :D 

Pozdrowki :hi: 

Opublikowano

@Adam87 którą folię masz ? Jaśniejszą czy ciemną? Wygląda na tę pierwszą.. :co:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Norbas napisał:

Zawsze coś ? ja tez dzisiaj serwis ale w trochę inny sposób  ? 

22ED9A2F-2EB1-4B4A-9F0B-8E28DFC97D82.jpeg

 

powakacjowal teraz do roboty :D 

Pozdrowki :hi: 

A pewnie, trzeba serwis zrobić po trasie :decayed:

A jak droga.. spokojnie????

Pzdr :hi:

18 minut temu, HOLMATRO napisał:

@Adam87 którą folię masz ? Jaśniejszą czy ciemną? Wygląda na tę pierwszą.. :co:

Grzesiu, ogólnie gdy szukałem to miała być jasna, bo pomyślałem że ciemna będzie za ciemna.. o taką nawet dzwoniłem ale gość nie miał już jasnej tylko ciemną... to mówie kij, niech będzie ciemna. I taka przyszła..

Ale właśnie nie wygląda na aż taką ciemną a na opakowaniu pisało że ciemna :mysli:

Opublikowano

To wezmę ciemną, bo ładnie siadła

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, HOLMATRO napisał:

To wezmę ciemną, bo ładnie siadła

5 postów wyżej masz link do gościa co ja brałem od niego..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
3 godziny temu, Norbas napisał:

 

22ED9A2F-2EB1-4B4A-9F0B-8E28DFC97D82.jpeg

 

Co to za felgi są? Pięknie się prezentują 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.07.2018 o 21:29, HOLMATRO napisał:

To wezmę ciemną, bo ładnie siadła

Zakładałeś już? Jestem ciekawy jak na avancie wygląda i ogólnie jak to w nocy przepuszcza światło.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.07.2018 o 23:59, rafiki5 napisał:

Co to za felgi są? Pięknie się prezentują 

Zito wp111 8,5jx19” ET 30 z jakąś opona 235/35 

sezon się kończy wiec idą na sprzedaż :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Norbas napisał:

Zito wp111 8,5jx19” ET 30 z jakąś opona 235/35 

sezon się kończy wiec idą na sprzedaż :decayed: 

To na następne lato jakaś nowość będzie????

Opublikowano
21 minut temu, Adam87 napisał:

To na następne lato jakaś nowość będzie????

Nom :decayed: gdyby nie to ze łopaty od rs6 były krzywe to dalej by były na lato... 

q5 na lato się nie nadawało wiec zostało na zimke. Łatwe w czyszczeniu i twarde. Wzór  Zito jakoś mo nie pasuje do b7 i troszkę trzeba spędzić czasu przy myciu :)  Tak wiec spróbuje je puścić w obieg ;) 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Norbas napisał:

Nom :decayed: gdyby nie to ze łopaty od rs6 były krzywe to dalej by były na lato... 

q5 na lato się nie nadawało wiec zostało na zimke. Łatwe w czyszczeniu i twarde. Wzór  Zito jakoś mo nie pasuje do b7 i troszkę trzeba spędzić czasu przy myciu :)  Tak wiec spróbuje je puścić w obieg ;) 

To jaki +/- następny wzór??? Coś standardowego czy jakaś nowość w b7???

Opublikowano
14 minut temu, Adam87 napisał:

To jaki +/- następny wzór??? Coś standardowego czy jakaś nowość w b7???

Nie widziałem jeszcze tego koła w b7. Wzór podobny do łopat z rs6 i to tyle na ta chwile :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Norbas napisał:

Nie widziałem jeszcze tego koła w b7. Wzór podobny do łopat z rs6 i to tyle na ta chwile :decayed: 

Czekam na fotke :hi:

A przedewszystkim na efekt na wozie:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła naklejka B7 CREW :gicior:

20180909_132107.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś taka mała odmiana.. chrom na czarno:decayed:

 Teraz jest Tak:

 

20180910_161902-1612x1209.jpg

Opublikowano

Pomyśl czy by nie psiknąć listw i tylnego dyfuzora :P 

Mogło by fajnie wyglądać do tej dokładki od Cupry... 

Opublikowano

Nudzi Ci sie chyba jak w domu jestes xD ?

kiedy znow spotkanie?

Opublikowano
W dniu 9.09.2018 o 14:24, Adam87 napisał:

Wpadła naklejka B7 CREW :gicior:

Zuch ! :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.