Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, golden87 napisał:

Uu... no faktycznie cena spora :thumbdown:

To jednak aliexpress pozostaje...

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Mizur138 napisał:

Fajne tylko nadal wychodzi ponad 200zł, a te co golden87 dał to wychodzi 150zł i bez błedu..

Opublikowano
Fajne tylko nadal wychodzi ponad 200zł, a te co golden87 dał to wychodzi 150zł i bez błedu..
U mnie wychodzi 140 i bez błędu,coś źle zobaczyłeś [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Mizur138 napisał:

U mnie wychodzi 140 i bez błędu,coś źle zobaczyłeś emoji16.png
 

A tam nie pisze 69zł za sztuke????

Opublikowano
  • Autor

Pisze tam 1x h11 ....

Opublikowano
Pisze tam 1x h11 ....
Mój błąd. Jak kupowałem pół roku temu to dałem 70 za 2 żarówki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moze dla niektórych wyda sie to śmieszne, ale teraz zanim cos zamówie z elektroniki na allegro sprawdzam jak to wyglada na AliExpress, niestety w wiekszosci przypadków ceny chinczyków w detalu i z darmowa wysylka to 50-60% ceny w polsce + wysylka.

Najlepiej wpisac na Ali np. "H11 LED Canbus fog" i wybrać co nam najbardziej odpowiada, kierując się możliwie dobra ocena przy możliwie dużej ilości głosów.

A jak to mówią takie rzeczy jeść nie wołaja, gdyby ktoś chciał sprawdzone W5W postojówki to bardzo polecam te, mój znajomy ma w A6C6 jest ogień, sam czekam na paczke. Ponoć lepsze od tych Philipsów za 60-70 zł na AlleDrogo.

https://pl.aliexpress.com/item/NAO-2x-T10-W5W-Lampa-LED-wiat-a-led-ar-wki-Samochodowe-12-V-DRL-3030/32833401534.html

Opublikowano
  • Autor

Narazie zamiast H11 led musiało wpaść to: 

 

20180125_094936.jpg

Opublikowano
  • Autor

Właśnie kurier dostarczył :decayed:

 

20180201_153413.jpg

Ramki zaraz lądują na aucie 

:banan::dance2:

Deszczowo i zimno ale są..

 

20180201_163433.jpg

Edytowane przez Adam87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna ... czyli felgi lato :lol:

Miały być takie, może takie ale narazie będą takie

Tu przed malowaniem 

20180307_145333-2016x1512.jpg

I dekielki 

dekielki-audi-sline-146mm-nowe-4-4e0601165a-sprzedam-479166731-1440x1920.jpg

Felgi będą miały kolor dekielków tj. L7ZJ..

Wrzuce zdjęcie po malowniu :decayed:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Kolor felg przypasuje pod budę :thumbup1: jakie tam masz parametry ? 

Opublikowano
  • Autor

To są ori z audi a8 o rozmiarze 19 x8j.. 

Opon jeszcze nie mam a myśle nad 

235/35 :eusathink:

ET35:decayed:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Te ze zdjęcia nie wyglądają na ori bo maja różne rozstawy :P 

Jak nie chcesz mieć naciagów to 235/35 lub 225/35 

ja mam teraz na 8j 235 i ładnie leżą ;) 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Norbas napisał:

Te ze zdjęcia nie wyglądają na ori bo maja różne rozstawy :P 

Jak nie chcesz mieć naciagów to 235/35 lub 225/35 

ja mam teraz na 8j 235 i ładnie leżą ;) 

Masz racje :decayed: :thumbup1:

Nie oryginał.. produkcj włoska ..

Ale jest ok za tą cene co dałem :decayed:

A właśnie myślałem nad 235/35..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
48 minut temu, Adam87 napisał:

Nie oryginał.. produkcj włoska ..

Nie zawsze produkcja wloska oznacza podróbe, ale 2 rozstawy już tak ;-)
Na oryginałach musi być logo Audi i numer serjny... a np. oryginaly z S5 są Made In Italy, mimo ze to oryginały Audi :)

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, golden87 napisał:

Nie zawsze produkcja wloska oznacza podróbe, ale 2 rozstawy już tak ;-)
Na oryginałach musi być logo Audi i numer serjny... a np. oryginaly z S5 są Made In Italy, mimo ze to oryginały Audi :)

To jest podróba bo nie ma loga :audi: i numeru seryjnego.. 

Więk kolor też będzie nie ori :decayed:

Opublikowano

W sumie nie ważne... gdzieś kiedyś widziałem crash testy nowych aut, koła produkowane dla gigantów motoryzacyjnych i pękały... 

Ważne aby chińczyk nie był...  ;) 

Masz upatrzoną jakąś konkretną firmę opon ?  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.