Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 podswietlenie taśma led??


qenik

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

chciałbym rozświetlić środek audi tak jak namalowałem w paincie na załączonym obrazku. szukam taśmy(?) która będzie świeciła w podobnej barwie jak oryginalne podswietlenie przyciskow radia etc.

 

ktoś się orientuje gdzie takie coś zdobędę? będę bardzo wdzięczny

 

 

audiiik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon na alegro/aliexpres, tasmy o przekroju 2mm, ale o konsole za dużo chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze prosiłbym o podpowiedź skąd najlepiej by było podciągnąć zasilanie. Chciałbym,  aby taki neon zapalał się po przekręceniu kluczyka na zapłon.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym chciał,  żeby się zapalał e momencie,  gdy przyłącze na światła postojowe. Gdzie znajdę kosc/zasilanie gdzie mogę się pod to wpiąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, qenik napisał:

A gdybym chciał,  żeby się zapalał e momencie,  gdy przyłącze na światła postojowe. Gdzie znajdę kosc/zasilanie gdzie mogę się pod to wpiąć? 

jedyne takie miejsce które przychodzi mi na myśl z własnego doświadczenia to kostka od gniazda zapalniczki. Można podłączyć żeby podświetlenie świeciło podczas włączonych światłach postojowych jak i zwykłych (mijania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prąd jest ciągle w zapalniczce.  Nawet przy wyłączonych światłach i bez przekreconego kluczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie gniazdo zapalniczki jest podświetlane i tam są 2 różne napięcia - 12V do gniazda i do podświetlenia, które działa po włączeniu świateł, sam zresztą też mam taką instalacje u siebie i właśnie z tego miejsca wszystko zasilam. Tylko że ja zrobiłem to na taśmie led czego raczej nie polecam bo zamiast ładnej kreski są punkty światła, idzie się nawet przyzwyczaić i na żywo jest dużo lepiej niż na zdjęciu ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś innego :)

 

da5d527f069a6a50.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, micgan napisał:

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie gniazdo zapalniczki jest podświetlane i tam są 2 różne napięcia - 12V do gniazda i do podświetlenia, które działa po włączeniu świateł, sam zresztą też mam taką instalacje u siebie i właśnie z tego miejsca wszystko zasilam. Tylko że ja zrobiłem to na taśmie led czego raczej nie polecam bo zamiast ładnej kreski są punkty światła, idzie się nawet przyzwyczaić i na żywo jest dużo lepiej niż na zdjęciu ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś innego :)

 

da5d527f069a6a50.jpg

 

U mnie nie jest podświetlana  niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, qenik napisał:

U mnie nie jest podświetlana  niestety :(

Niemożliwe, wyciągnij cały schowek wraz z popielniczką, masz kostkę 3 pinową, tam jest plus, minus (dwa grubsze przewody) i jest jeden mniejszy przewód który odpowiada za podświetlenie, po włączeniu świateł postojowych. Na 100% masz podświetlaną, jak ja mam w 95r to w 97 na bank są ;) sprawdź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...