Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All] Hybrydy z Allegro - zna ktoś?


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zestroilem ta najmocniejsza wersje ktora wchodzi w obudowe AWX. Ustawiona na 1.75bar pracuje pieknie. Auto troszke juz kopci ale wydaje mi sie ze ograniczeniem jest slimak ktory po prostu ma zbyt mala przepustowosc. Wynik ponizej....zaznaczam ze to bylo hamowane na IV bieg wiec na V wiecej NM by z dolu bylo a moze i wynik 200KM przekroczyl....

Teraz beda testy hybrydek na dupce AWX ale z innym slimakiem od strony ssacej bo juz doszedlem do granicy wydajnosci....

Te natomiast sa absolutnie P&P i nie wymagaja zadnych przerobek !

42e2cb8a6e85ca03m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zestroilem ta najmocniejsza wersje ktora wchodzi w obudowe AWX. Ustawiona na 1.75bar pracuje pieknie. Auto troszke juz kopci ale wydaje mi sie ze ograniczeniem jest slimak ktory po prostu ma zbyt mala przepustowosc. Wynik ponizej....zaznaczam ze to bylo hamowane na IV bieg wiec na V wiecej NM by z dolu bylo a moze i wynik 200KM przekroczyl....

Teraz beda testy hybrydek na dupce AWX ale z innym slimakiem od strony ssacej bo juz doszedlem do granicy wydajnosci....

Te natomiast sa absolutnie P&P i nie wymagaja zadnych przerobek !

42e2cb8a6e85ca03m.jpg

A jak z żywotnością takiej hybrydy?? Może był bym zainteresowany kupnem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z żywotnością takiej hybrydy?? Może był bym zainteresowany kupnem :mysli:

Sluchaj tego nie wiem narazie :) to sa testy...producent daje mi ROK gwarancji wiec :evil:

Patrzac na wczesniejsze dziela tego czlowieka to naprawde jakos wykonania znakomita i odsetek usterek minimalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...