Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PAjda sam ?

Tak


Jaca też dopisz - solo
Opublikowano

I ja jeszcze. ale tylko jeden dzionek - solo, o ile mnie ktoś zgarnie z Kato

Opublikowano
4 minuty temu, oprych napisał:

I ja jeszcze. ale tylko jeden dzionek - solo, o ile mnie ktoś zgarnie z Kato

o ile pojedziesz w piątek, to nie ma problemu

tylko nazot będziesz musiał sobie coś pochytać

Opublikowano
I ja jeszcze. ale tylko jeden dzionek - solo, o ile mnie ktoś zgarnie z Kato

 

Ja myśle.nad samym piątkiem żeby dać komuś dres i browary i pojechać rowerem z Knurowa i w sobote powrot po śniadaniu ale.zobacze co i jak... Bo bardziej by mi pasiło tam rowerem a spowrotem pociągiem z Oświęcima do Gliwic... Wtedy w sobote po imprezie do Oświęcima.se.dojade na pociąg browar i tyle... A.z gliwic to już sekund 5

 

Naciapane z Z2

 

 

 

Opublikowano
o ile pojedziesz w piątek, to nie ma problemu
tylko nazot będziesz musiał sobie coś pochytać

Spowrotem to matka z juniorem mnie sholuje
Opublikowano
  • Autor

jak na tą chwile to mamy 12 osób - jakoś ciężko widzę ten zator

Zepnijcie się dajcie znać komu trzeba - bo mnie cisną z zapłatą a boję się zapłacić nie mając pewności że nazbieramy minimum osób

Jak zapłacę ze swoich zaliczke na 5 domków a nie nazbieramy ludzi to d*pa z mojej kasy

Opublikowano

Uuu to słabo ledwo 2 domki zajete, a krakusy nie chca wpaść?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coś jest nie tak zawsze lista zapelniala się w przeciągu max dwóch dni. Chyba że ludzie się zmienili i nie chcą brać udziału w kolejnej libacji :-P

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Żeby Zator się odbył musimy zapłacić za 24 osoby czyli 4 domki

Termin zapisów mamy do 21.05 ale nie przewidziałem opcji że Zator mógłby się nie odbyć

Jeżeli mielibyśmy zrezygnować wtedy muszę dać znać w ośrodku najpóźniej 14.05 - jeżeli się nie odezwiemy lub nie wpłacimy kasy za 4 domki rezerwacja automatycznie wygasa i pewnie mają 3 inne ekipy na te domki tak więc płakać za nami nie będą.

Brakuje nam pewnych 12 osób a najlepiej 15 bo ostatecznie i tak się zawsze ktoś wykrusza a za 24 osoby zapłacić musimy nie ważne ilu by nas było

 

Opublikowano

Dopisz.mnie zaplace całość nawet jak bede tylko z piątku na sobote...

 

Co z Ośkiem? Odpada w tym roku?

 

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Osiek odpada

Opublikowano
Osiek odpada

Uuuu to nie dobrze że mojego kompana nie będzie hehehe

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ucho na dzień :wink: może będę wcześniej :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jako że o to pytacie odpowiem tutaj:

Jak ktoś jedzie na jedną noc to oczywiście griil da się policzyć za osobę i zapłacić tylko za ten dzień w którym się było

Jeżeli chodzi o grill, drewno czy co najważniejsze domki muszę zapłacić określoną kwotę z góry bez znaczenia czy ktoś jest jedną noc czy dwie

Mimo że ktoś będzie jedną noc niestety nie mam możliwości policzenia mu tylko za nią gdyż zapłata jest za domek x ilość dni (bez znaczenia czy w jedną śpi 6 osób a w drugą 4)

Opublikowano

Przy tej ilości osób to można wynająć domek w szymocicach ;-)

Naciapane z Z2

Opublikowano

Nie gadaj Zator to Zator tradycja, dobra zabawa i mega pijaństwo [emoji3]

Opublikowano
Nie gadaj Zator to Zator tradycja, dobra zabawa i mega pijaństwo [emoji3]


Mi tego nie mów... Tylko tym z poza.listy... :-P

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi:

 

...oczywiście, że My będziemy, śmiało Mirku możesz Nas dopisać tzn. Ewka i Polko :).

Opublikowano
  • Autor

:banan:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze 6 osó - no i 100% osób musi zapłacić

Ps. kogo by tu jeszcze zwerbować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.