Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN problem ze sprzęgłem


KingRaider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

mam problem ze sprzęgłem - ślizga się, ale tylko na początku jak np. ruszam bez gazu to auto rusza ale jak np. na światłach dodam lekko gazu przy ruszaniu to sie slizgai prawie do połowy muszę puścić dopiero zaczyna jechać, a jak ruszam bez gazu i dodam gazu to również się slizga - wygląda mi to na małe uślizgiwanie się sprzęgła.

Cała akcja z tym sprzęgłem zaczełą sie od czasu gdy zaczął sie stukot w aucie, myślałem że dwumas - ale nie gdy zajrzałem do dwumasy okazało sie żę jej nie ma więc wymieniłem skrzynię była DHF wsadziłem DUK,  w aucie mam podniesioną moc, zamach jest valeo docisk również tarcza i łożysko sachs, takie oto odgłosy na biegu jałowym sie dzieją 
https://drive.google.com/file/d/0B0cvDeBY2kP4NmtWOVdkYlMtYjA/view?usp=sharing
-tarcza jest na 6 sprężynkach dosyć niedużych w porównaniu do tarcz z czterema spręzynami które wyglądają bardzo solinie, 

- na tarczy widać jeszcze nadruk (poprzedni wlasciciel mówił że zmieniał tarcze docisk i łożysko )

Czy jest możliwe że stukot jest przez zbyt małe sprężyny, a ślizgające się sprzęgło przez zbyt słabe odtłuszczenie go przez załozeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...