Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi A4 1.8 T by DynoSoft Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jakims szerzej rozumianym tuningiem tez sie zajmujecie? Chodzi mi o turbina K04, intercooler, jakis program...Szczerze to za bardzo sie na tym nie znam:( Kolega zostawial u was pare samochodow glownie diesli i jest bardzo zadowolony. A chyba nawet BMW 320 benzyna tez robil i poleca Was.

Opublikowano
  • Autor

A jakims szerzej rozumianym tuningiem tez sie zajmujecie? Chodzi mi o turbina K04, intercooler, jakis program...Szczerze to za bardzo sie na tym nie znam:( Kolega zostawial u was pare samochodow glownie diesli i jest bardzo zadowolony. A chyba nawet BMW 320 benzyna tez robil i poleca Was.

Tak robimy kompleksowo 1,8 turbo.

Opublikowano

A jakims szerzej rozumianym tuningiem tez sie zajmujecie? Chodzi mi o turbina K04, intercooler, jakis program...Szczerze to za bardzo sie na tym nie znam:( Kolega zostawial u was pare samochodow glownie diesli i jest bardzo zadowolony. A chyba nawet BMW 320 benzyna tez robil i poleca Was.

Tak robimy kompleksowo 1,8 turbo.

Jaką turbinę K04 montujecie? Czy zostawiacie seryjny kolektor wydechowy ? Jaka cena k04 u Was? Prosze o PW :wink4:

Opublikowano

Ja też poproszę o priv z ceną za K04 :gwizdanie: :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

20090407010.th.jpg

Póki co z telefonu :P

Opublikowano

20090407010.th.jpg

Póki co z telefonu :P

bardzo ładnie i lajtowo -na ośkę wystarczy :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Przyjemnie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zaznaczę, że naprawdę DynoSoft to pełen profesjonalizm! Polecam każdemu kto się zastanawia którą firmę z Dolnego Śląska wybrać.

Inna jazda po tym zabiegu :)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 09:41_________________________________________________Patryk, wrzuciłbyś wykresiki?[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 17:40_________________________________________________To ja wrzucę...

5b7776163f1d9a19med.jpg

Na 1bar

Tylko, że to chyba nie ten, który był na koniec?

Opublikowano

1Bar to na pewno na początku, a jakie doładowanie było przy tych 5700Rpm? Ktoś to mówił, że na K03 300Nm się robi :) Szczerze wątpię.

Opublikowano

1Bar to na pewno na początku, a jakie doładowanie było przy tych 5700Rpm? Ktoś to mówił, że na K03 300Nm się robi :) Szczerze wątpię.

Robi się bez problemu :wink4:

Opublikowano

1Bar to na pewno na początku, a jakie doładowanie było przy tych 5700Rpm? Ktoś to mówił, że na K03 300Nm się robi :) Szczerze wątpię.

Robi się bez problemu :wink4:

Ale nie na K03 tylko K03s. lub turbo od BEX. Proszę o słowność. I chodzi tutaj o normalne programy, a nie wyśrubowane do granic ostatniego westchnięcia, czy programy na chłodne dni :tongue4:

Opublikowano

1Bar to na pewno na początku, a jakie doładowanie było przy tych 5700Rpm? Ktoś to mówił, że na K03 300Nm się robi :) Szczerze wątpię.

Robi się bez problemu :wink4:

Ale nie na K03 tylko K03s. lub turbo od BEX. Proszę o słowność. I chodzi tutaj o normalne programy, a nie wyśrubowane do granic ostatniego westchnięcia, czy programy na chłodne dni :tongue4:

I Rex i ja i Brynia mieliśmy po 300Nm na K03 w AVJ i BFB

Opublikowano

1Bar to na pewno na początku, a jakie doładowanie było przy tych 5700Rpm? Ktoś to mówił, że na K03 300Nm się robi :) Szczerze wątpię.

Robi się bez problemu :wink4:

Ale nie na K03 tylko K03s. lub turbo od BEX. Proszę o słowność. I chodzi tutaj o normalne programy, a nie wyśrubowane do granic ostatniego westchnięcia, czy programy na chłodne dni :tongue4:

I Rex i ja i Brynia mieliśmy po 300Nm na K03 w AVJ i BFB

Oczywiście można podać z dołu więcej jak 1 Bar z K03 wtedy może być, ale jednak na codzień nie ogląda się na wykresach 300Nm na K03 jak powyżej na wykresie. Bo po co robić najpierw na wykresie mont everest a potem od razu szybko opaść.

Opublikowano

po co robić najpierw na wykresie mont everest

Jest kolejny wykres, który był poprawiony... Tylko, że dostałem pierwszy z dwóch... Popytam o drugi i wrzucę :tongue4:

Opublikowano

po co robić najpierw na wykresie mont everest

Jest kolejny wykres, który był poprawiony... Tylko, że dostałem pierwszy z dwóch... Popytam o drugi i wrzucę :tongue4:

U ciebie z tego co widziałem to nie ma mont everest, bo masz te standardowe 275NM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.