Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Audi A4 1.8 T by DynoSoft Wrocław


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nasza firma osiągnęła już wiele jeśli chodzi o diesle,min. rekord Polski i Europy w klasie Diesel naszym rajdowym Golfem R5 biturbo,oraz zaprezentowała szereg grubych modifikacji czy to 1,9 TDI czy 2.0 TDI postanowiliśmy ten rok przeznaczyć na modyfikacje silników benzynowych.Oto wynik :

seria:

audiseriagn0.th.jpg

po modyfikacji:

audimodot8.th.jpg

Doładowanie tylko 0,7 bara :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel nie wymienił przez kilka miesiący jeszcze żadnych filtrów itd.Program zrobiliśmy pod noge posiadacza opisywanego Audi, który czesto robi trasy.Po drugie uważamy że nie ma co na siłe zwiększać ciśnienia turbiny, która już ma przebieg ok 150 tys km, za przyrost ok.5 KM.W programie są jeszcze duże rezerwy, ale uważmy że ta modyfikacja jest w pełni wystarczająca dla klienta a co najważniejsze bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uważmy że ta modyfikacja jest w pełni wystarczająca dla klienta a co najważniejsze bezpieczna.

...no jasne...klient-nasz pan... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna potaniala to i era dizli sie skonczyla ... :naughty:

ladny delikatny sofcik .... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiliśmy ten rok przeznaczyć na modyfikacje silników benzynowych

Wykresik bardzo fajny, brawo :hi:

Mam nadzieję, że diesli nie zaniedbacie ;( :>

Napewno nie zaniedbamy, jeden projekt już sie kończy bardzo gruby,a drugi za chwile wjeżdza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie zaniedbamy, jeden projekt już sie kończy bardzo gruby,a drugi za chwile wjeżdza .

bedzie jakas foto relacja .... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką temperaturę zewnętrzną to już wiadomo, że silnik nie trzyma serii :gwizdanie: :gwizdanie: Przy 20 stopniach kilka koników ubędzie :cool1:

dobrze, że zaczęliście grzebać prawdziwe silniki a nie jakieś gnojowozy :good:

czekamy na relację grubszych projektów benzynowych :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że to moja A4, i że już jedzie. Spalanie przy delikatnej jeździe spadło... Ile KM jest po dzisiejszym dniu? Nie wiadomo, gdyż mam zimowe opony z niskim wskaźnikiem prędkości.. Wytrzymały 237km/h ale lepiej nie ryzykować...

Więc ... do wiosny Dynosofcie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że to moja A4, i że już jedzie. Spalanie przy delikatnej jeździe spadło... Ile KM jest po dzisiejszym dniu? Nie wiadomo, gdyż mam zimowe opony z niskim wskaźnikiem prędkości.. Wytrzymały 237km/h ale lepiej nie ryzykować...

Więc ... do wiosny Dynosofcie :evil:

Nie chcę cie martwić ale z tego AVJ w serii powinieneś mieć przy tych temperaturach sporo ponad 150KM. A czipa skokojnie można robić na 200KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno... Salonowa ona nie jest... :rolleyes:

Przed chipem poruszała się sprawnie... Teraz jeszcze lepiej. I o to chodziło :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w kolejce, czekam jednak do wiosny. Dobrze, że zabraliście się za benzyniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...