Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Co zrobić aby mieć 3 zagłówki na tylnych siedzeniach?


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam z tyłu tylko 2 zagłówki (wersja sprzed liftu). Trzeba wymienić całą tylną kanapę, czy tylko górną część prawego dwuosobowego oparcia (kolor tapicerki na razie pomijamy)?

Nie rzadko śmigam w 5 osób, a mieć zagłówek, a nie mieć to czasem (oby nie...) bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ze środkowym (uszkodzonym :decayed:) zagłówkiem i porównując z inną bez niego, nie zauwazyłem różnicy. Wg. mnie wystarczy wymienić prawą część oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dorezaniem to nie tak łatwo, aby włożyć trzeci zagłówek do kanapy z dwiema. To ma być bezpieczne, a nie wyglądać, a przy nawet lekkim uderzeniu siła odbicia głowy o zagłówek jest bardzo duża, głowa waży wtedy śmiało ponad 100 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 zaglowki a miejsce na 3 :shocked: 3 zaglowek poprzedniej wlascicielce widocznie zaslanial :-)

ten srodkowy jest chyba mniejszy, w kazdym razie ma u mnie mocowanie w poziomie a nie jak reszta pionowe.

Kopsnij sie do tapicera to Ci moze zamontowac zaglowek za dobra kaske. Jak chcesz to moge zapytac znajomego tapicera w DDZ za ile moglby Ci takie cos dorobic :good: Ceny mam specjalne wiec, moze sie okazac, ze byloby calkiem calkiem przystepnie. Jak bede wiedziec zapodam cene na PW

Widac, ze ortopedia i traumatologia sie zbliza bo takie mysli o zlamanych karkach Ci w glowie :-) :naughty:

Ale , tfu tfu, odpukac, oby nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze ortopedia i traumatologia sie zbliza bo takie mysli o zlamanych karkach Ci w glowie :-) :naughty:

Patrzcie go jakie ma niusy z pierwszej ręki :)

Zgadza się.

Mechanizm uszkodzeniu typu „smagnięcie biczem” (whiplash) i potem odbicie do tyłu... bez zagłówka sprawa wygląda fatalnie.

Tj. jak nie będę zmieniał auta, to zamontuję prawą połówkę oparcia, tak jest chyba najpewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...