Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG do B7


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kupić do B7 2.0 TDI 2005r.Znalazłem na ebuy co.uk vagi duzo tańsze jak na allegro pl.obecnie przebywam w UK i mam mozliwość zakupu go tutaj nie wiem tylko jaki.Może ktoś zajrzy na tą stronke i mi doradzi.ebuy co.uk /car vehicles/garage equipment& tools/diagnostic tools &equipment.Jest tu tego tyle że nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na te pytania są już odpowieidzi na forum, poszukaj kolegi yassek na forum passata ( http://forum.vw-passat.pl/ )

On kiedyś przebywał w Anglii, nie wiem jak teraz, i od niego kup - większość u nas ma od niego chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.ross-tech.com to jest strona producenta vag-com-a, teraz vcds-a. Kup oryginał, nie będziesz miał problemów z aktualizacjami, ustawianiem portów i innymi głupotami. Chińskie podróbki mają ten minus że działają tylko z jedną wersją softu i na bieżąco są banowane ich numery seryjne w aktualizacjach. Tak jako ciekawostkę podam że v. 805.1 była opublikowana w 5 wersjach - chodziło o drobne poprawki softu i zablokowanie "chińczyków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tą strone i nie ma w ich ofercie niczego do Audi A4 B7, To o czym pisałem wyżej nie wymaga kompa ma swój wyswietlacz więc chyba nie są w stanie zablokować.To o czym ty piszesz jest do innych modeli i koszt zaczyna się od 1400zł.Na Allegro można znależć o połowe taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle Albinek piszesz... to co maciejek proponuje to bardzo dobre wyjście.

Ten Twój skaner jest ok, ale wielu rzeczy nie potrafi o czym pewno się przekonasz (logi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...