Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie po wymianie łożysk i skręcie w prawo A4B7 1.8T


ivexxon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam dwa problemy z autkiem, możliwe że powiązane
1. kupiłem autko, piszczały hamulce a dokładnie piszczy ciągle prawy przód, zmieniłem klocki na Valeo, chwila ciszy. Potem znowu pisk, wyczyściłem przesmarowałem zaciski dalej pisk, a wiec pewnie tarcza krzywa. Po namyśle i rozmowach przesiadka na 320mm, Klocki Ferodo, Tarcza Zimmerman, zaciski 320mm przeczyszczone ładnie. Dalej pisk.

W sumie troszkę mi wyło w aucie, tu pojawia się problem numer 2
2. W związku z piskiem i lekkim wyciem w aucie, podniosłem autko, koło słabo się kręciło, wymieniłem łożyska FAG no i teraz ten problem się pojawił że po przejechaniu ok 20km jak się koło rozgrzeje itp (z lewej i prawej tak samo ciepłe są koła) przy lekkim skręcie w prawo słychać ten dźwięk w aucie, po czym się uspokaja na chwile i przez chwile jest na prostej i ustaje (specjalnie pod głosiłem w programie) coś jakby klocek tarł o tarcze sobie, taki tępy dźwięk.
Co do montażu, stare łożysko z piasty było ścięte, nowe zaprasowane, mam wątpliwości co do dokręcania, bo ja dokręcałem lewe znajomy prawe i w sumie mocno je dociągną, ale nie wiem czy tu tak łatwo przeciągnąć łożysko
Miał ktoś podobny problem? zastanawiam się czy może piasta nie jest krzywa przypadkiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...