Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, marcin_o23 napisał:

Robiłem to z tatą, właścicielem a4, poszło fajnie i szybko, może dlatego że robiłem to pierwszy raz i nie czułem stresu. 

Spoko

A jak ze spasowaniem blotników z maska ...

Niema z tym problemów? 

Opublikowano

Da się to na spokojnie fajnie popasować

Opublikowano
54 minuty temu, marcin_o23 napisał:

Da się to na spokojnie fajnie popasować

Ok fajnie, dzięki :hi:

 

Opublikowano

Gdyby nie walka z coolerem to robota całkiem przyjemna. Serwisy blacharskie podobno mają specjalne szablony do ustawiania szczelin ale tak jak pisałem nie jest to skomplikowane. Jeśli myślisz o zmianie to dla tego widoku warto.

Opublikowano

Wsumie to nie myślę :wink:

Czekam już na blach od lakienika :decayed:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Jakie fotele wpadną z S4 ,RS4  skóra alcantara ????

Opublikowano

zobaczymy jeszcze co ciekawego uda się kupić, narazie jest to temat przyszłości ;) bo jest na czym siedzieć :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś "Mod" zmiany świateł ze zwykłych na bixenon zakończyłem. Wisienka na torcie , skończyłem montaż samo-poziomowania , teraz wszystko fajnie działa. Przy okazji wpadł komplet szyn do bagażnika 10c94ff35d1fc788med.jpg 

Opublikowano
16 godzin temu, mariusz36 napisał:

Dziś "Mod" zmiany świateł ze zwykłych na bixenon zakończyłem. Wisienka na torcie , skończyłem montaż samo-poziomowania , teraz wszystko fajnie działa. Przy okazji wpadł komplet szyn do bagażnika 10c94ff35d1fc788med.jpg 

zrobiłeś też spryskiwanie i poziomowanie ? 

Opublikowano

spryskiwacze zostały dołożone przy zmianie przodu na poliftowy, poziomowanie ukończone wczoraj :wink:

Opublikowano
3 minuty temu, marcin_o23 napisał:

spryskiwacze zostały dołożone przy zmianie przodu na poliftowy, poziomowanie ukończone wczoraj :wink:

no to :banan3:  , większość montuje xenony ale o reszcie zapomina, o ile ten system spryskiwania jest o pupę potłuc to jazda bez poziomowania to jakieś nie porozumienie jest.

Opublikowano

każda modyfikacja w tym aucie musi być ogarnięta do końca, chociaż nie powiem jak pomyśleć ile przy tym roboty :blink: to nie dziwie się nawet, że niektórzy idą na skróty

Opublikowano

 

Teraz, marcin_o23 napisał:

każda modyfikacja w tym aucie musi być ogarnięta do końca, chociaż nie powiem jak pomyśleć ile przy tym roboty :blink: to nie dziwie się nawet, że niektórzy idą na skróty

kasa kasa kasa - jak ją masz to nie musisz nic robić ;)

Opublikowano

jak jest kasa to uważam że trzeba szukać dobrze wyposażonego lifta, to i tak wyjdzie taniej niż dokładanie wszystkiego, ale fun z modzenia jest :)

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

 

kasa kasa kasa - jak ją masz to nie musisz nic robić ;)

Ale my Maciek robimy wszystko sami ,tz. ja robię wiązki i całe podłączenia a Marcin koduje , tylko przy lampach pomógł mi kolega z kodowaniem . Przy poziomowaniu jest dużo kabelków do ogarnięcia , ale części nie są takie drogie. Oczywiście wszystko robimy korzystając z wiedzy naszego forum :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:banan:

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano
  • Autor

przymiarka 19

06214523ff1cb6ae.jpg

caf3968b1b2ae3c4.jpg

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano

Auto nie do poznania ? 19 fajnie wypełniła nadkole?

Opublikowano
10 godzin temu, mariusz36 napisał:

Siadły idealnie :thumbup1:

Graty projektu :wink: kupa kasy i czasu wpakowana ale efekt końcowy :kox::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.