Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 by LowRider


xLowRiderx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem młodym kierowcą, a więc swoje Audi za długo też nie posiadam, lecz zawsze byłem miłośnikiem tej marki oraz trochę czytałem. Jako pierwszy (teraźniejszy samochód) wybrałem właśnie Audi A4 B5 z 97r. z silnikiem 1.6 benzyna. Jak na pierwsze auto z tym silnikiem wydaje mi się być całkiem okej. Ale teraz z czym przychodzę. Jest ona na gwintowanym zawieszeniu, pod maską ma stożkowy filtr, cały wydech wymieniony oryginalnie, z przodu lampy wymienione na Ori. W  środku zmienione budziki, podświetlenia LED na nogi kierowcy oraz pasażera przód (takie bajerki). To co chciałbym w niej zrobić to kupić jakieś ładne aluski 17',  przyciemnić tylną szybę i tylne boczne, zmienić lampy tylne na LED SMOKE, wymienić przedni zderzak... Z optycznych to by było na tyle, teraz pod maską. Chciałbym zrobić w późniejszym czasie SWAP'a na 1.8T i zamontować intercooler. Poproszę o wasze opiie w komentarza, gdyż każda z nim będzie mi bardzo audi 2.jpgpomocna gdyż jestem tak naprawdę świerzakiem ;d Pozdrawiam miłośników Audi :Daudi 3.jpgaudi1.jpg

 

 

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z jakimiś led smoke, zostaw sobie zwykłe te co masz albo wrzuć seryjne z drugiego liftu.

Co do kół, jak masz gwint ładuj od razu jakieś 18stki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jakiś smołk ledów z tyłu i przyciemnanych szyb lepiej zrób bixa z przodu na poliftowej lampie, niż jeździć z tymi oczami anioła, które anie nie świecą ani nie wyglądają.  17 nie ma sensu wrzucać, bo i tak za chwile powiesz, że różnica nijaka, więc kup od razu 18.  Nad swapem moim zdaniem bym się zastanowił, choć nie wrócę, że do tego tutaj dojdzie. Dla mnie zacząłbym od wymiany lamp na poliftowe i ewentualnie 18stki i skręc troche gwint, skoro już go masz i wtedy myśl co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy pisza z tylu lampy od polifta felga 18 gwint nizej i wyprostuj koncowy tlumik . bedzie gitara :)

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za opinie, za niedługo zaczynam działać. Będę wrzucał zdjęcia z przebiegu także zapraszam do śledzenia ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...