Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl


MilUl

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na 1BV jest niżej - aż tak bardzo nie razi :P Właśnie pompeje mi odradzali, jeżeli nie chce się zejść z zawiasem niżej, dlatego zdecydowałem się na ronale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MilUl napisał:

Ty też Swoją koze spuść xD. Następne w planach to właśnie obniżenie :), tylko zastanawiam się czy wsadzić amory 1BE+ Eibach -30 czy iść w gwint? Robię trasy PL-NL i komfort jest potrzebny :) !

Na BE dobrze mi się jeździ i wygląda dobrze koło. Gwint to na pokaz moim zdaniem :) mam wrażenie że tył jest ciut niżej muszę zmierzyć ale podobno nasz typ tak ma no i oczywiście 15 letnie zawieszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu się dotarł :) hehe, jeszcze 300 Ci życzę ! ! ! w bezawaryjności i modzeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trepek napisał:

Jak sie prowadzi samochod na tych stabilizatorach?

Powiem Ci, że bajka, na zakrętach nic nie buja, zrobił się klejący , szukałem tylnego stabilizatora od rs4 22mm ponad rok, ale bez skutku, były i są, ale się cenią jak za nowy z ASO, wiec odpuściłem i wpadły od S4 - komplet kosztował 250zł- sprzedający nawet dorzucił  stabilizatory, ale i tak wrzuciłem nowe LM, wiec koszty nie duże a mod na Duży + :) !

 

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

No i w końcu się dotarł :) hehe, jeszcze 300 Ci życzę ! ! ! w bezawaryjności i modzeniu :)

Dzięki, to prawda 2 lata (45tys. ) i bezawaryjnie aby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty, i oby kolejne 300 pochodzil bez problemu! A tak nawiasem, jakie masz spalanie przy spokojnej jezdzie, ze na 3/4 masz jescze zasieg 950km?:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sentec napisał:

Graty, i oby kolejne 300 pochodzil bez problemu! A tak nawiasem, jakie masz spalanie przy spokojnej jezdzie, ze na 3/4 masz jescze zasieg 950km?:D 

Wcześniej na felgach  17 przy jezdzie 90/100  było 3,7L, ale pewnie komputer zakłamuje, wieć liczyć 4L, ale to jazda dla dziaadków nie dla mnie :], teraz powiem Ci, że nie sprawdzałem, ale około literek wzrósł pewnie xP

 

Godzinę temu, STANIV napisał:

No już teraz fajne kółko, dawaj jeszcze Q :D

a myślałem, że glebe xP, Q by się przydało, ale to już wieksze koszta, wiec pewnie będzie, ale już w następnym audiku :) !

Edytowane przez MilUl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MilUl napisał:

Wcześniej na felgach  17 przy jezdzie 90/100  było 3,7L, ale pewnie komputer zakłamuje, wieć liczyć 4L, ale to jazda dla dziaadków nie dla mnie :], teraz powiem Ci, że nie sprawdzałem, ale około literek wzrósł pewnie xP

 

O kurde, to po mapowaniu tak mało pali, czy od samego początku ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sentec napisał:

O kurde, to po mapowaniu tak mało pali, czy od samego początku ?:D

 

7 minut temu, Sentec napisał:

O kurde, to po mapowaniu tak mało pali, czy od samego początku ?:D

w końcu diesel i skrzynia 6b xD, pamietaj, że diesel nie lubi mułowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje ?

 

Lotka Sline + dyfuzor z b7 sline 

zdjecie 2.jpg

Dokładka przednia Sline

zdjecie 1.jpg

 

Radio 2din na androidze(jeszcze nie wsunięte do końca) + kamera cofania

zdjęcie 3.jpg

 

Wyciszenie silnika , tylko nie wiem czy nie będzie za gorąco?

zdjecie 4 -silnik.jpgzdjecie 5 - silnik.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyfuzor z B7 wpasował się idealnie?. Auto coraz lepiej wygląda. Szerokości i powodzenia w modzeniu.

Ps. Jest różnica w głośności po założeniu nowej gąbki wygłuszającej?

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :)

co do głośności to na pewno nie słychać tego cykania tak, zrobiło się bardziej bassowo i ciszej. Wyciszenie obudowy dałem, bo stare same juz odpadło ze starości, natomiast następną gąbka wokół pokrywy  wychodziła w b6, tylko nowa w ASO  kosztuje około 300zł natomiast ta 20zł :).

pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to już jest jakiś efekt. Wiadomo, że z PD-ka benzyny nie zrobimy, ale każdy sposób na wyciszenie silnika jest dobry?.  Dałbyś radę wrzucić jeszcze kilka zdjęć ( z bliska, z oddali) jak ta dokładka komponuje się z autem. Zwykła dokładka nie pasuje do b6, ale ta s-line robi robotę. Zaciekawił mnie ten mod.

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Damjan napisał:

I to już jest jakiś efekt. Wiadomo, że z PD-ka benzyny nie zrobimy, ale każdy sposób na wyciszenie silnika jest dobry?.  Dałbyś radę wrzucić jeszcze kilka zdjęć ( z bliska, z oddali) jak ta dokładka komponuje się z autem. Zwykła dokładka nie pasuje do b6, ale ta s-line robi robotę. Zaciekawił mnie ten mod.

W środe wrzucę zdjęcia, bo będę poprawiał kolor, bo jak widać jest linia czerwonego :). Cała dokładka trzyma się na 6 wkrętów i nie ma szans żeby odpadła a w każdej chwili można zdemontować po czasie jak się znudzi i to bez śladu:). Jeszcze wydech muszę wysunąć, bo jest teraz schowany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wątpię żeby się znudziła. Teraz jest git:good:. Wygląda o wiele lepiej niż goły zderzak od 1.8T. Jak zmiana to tylko na zderzak dwurukę s-line B6. Tylko, że na czarnym lakierze nie robi on już dużego wrażenia. Formowałeś dyfuzor opalarką?

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2018 o 21:21, Damjan napisał:

Ale wątpię żeby się znudziła. Teraz jest git:good:. Wygląda o wiele lepiej niż goły zderzak od 1.8T. Jak zmiana to tylko na zderzak dwurukę s-line B6. Tylko, że na czarnym lakierze nie robi on już dużego wrażenia. Formowałeś dyfuzor opalarką?

tak dyfuzor musisz formować opalarką na końcach :), poniżej fotki spóznione, ale są :)
111.jpg

222.jpg

333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki. Fajnie to wygląda. Jeszcze jakby pokusić się o zespawanie łączenia zderzaka. 

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...