Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0TFSI/AVANT/USA/QUATTRO/TIPTRONIC/S-LINE/19"/RECARO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam klubowiczów!

Samochód który dzisiaj chcę wam przedstawić miał już swoją historię na tym forum, aktualnie jestem w jego posiadaniu od sierpnia tamtego roku. Jak na razie poza kilkoma naprawami auto sprawuje się znakomicie.

Audi A4 B7 2.0TFSI Avant USA Quattro Tiptronic

1.jpg3.jpg

Wyposażenie:
Servotronic
ABS, ESP
Zawieszenie (1BE), obniżone o 20mm
Klimatyzacja 2-strefowa
Bixenon skrętny
DRL
Nagłośnienie BOSE
4x elektryczne szyby
Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne z kompasem
Fotochromatyczne lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
Pakiet wewnętrzny S-LINE
Pakiet zewnętrzny S-LINE
Wielofunkcyjna trójramienna kierownica skórzana z manetkami do zmiany biegów
Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem
Czarna podsufitka s-line
Recaro w pełnej elektryce
Dekory Black Piano
Pełen pakiet oświetlenia
Szyber dach
Tempomat
Coming/Leaving Home
Fabryczny alarm
Czujnik deczszu, zmierzchu
Homelink
RNS-E
Bose
Zmieniarka
Nakładki na pedały RS4
Klamki wewnętrzne rs4
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Program r-performance 267 KM i 395 NM
Felgi Rotor 19x9j et 33, opona Continental SportContact 6  235/35/19

Modyfikacje wykonane:
Oryginalna kamera cofania
Podgrzewane mgiełkowe spryskiwacze

Gwint KW V3
 

Plany:
Dokładka tylna s4 + zmiana końcówek
RNS-E LED
Lodówka w schowek
PDC tył + przód
Układ kontroli ciśnienia w oponach
Korekta lakieru + powłoka

Hamownia
+ to co wyjdzie z czasie

 

Galeria:

2.jpg5.jpg

6.jpg7.jpg

 

8.jpg4.jpg

 

Edytowane przez querries

Opublikowano

Zacna furka. Powodzenia w modach.
Miałeś ori otwieranie centralnego od strony pasażera?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Takiego już kupiłem, ale podejrzewam że to jest ori było zamontowane.

Opublikowano

Jaa blizniak :) piekna :) zakladaj dokładkę i dwie rurki, masz zdjecie mojego , koncowki od kolegi Blade z forum :)c66ea1f17919966d9434c719cdeb58fa.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dzięki. Takiego już kupiłem, ale podejrzewam że to jest ori było zamontowane.

Sorry, teraz doczytałem, że to USA wersja.
Myślałem, że klapa tylna i ten włącznik na drzwiach pasażera to mod ;-), a przecież w USA to standard :-D
Jak to się mówi, późna pora i umysł nie ten.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Pawel88ST napisał:

Jaa blizniak :) piekna :) zakladaj dokładkę i dwie rurki, masz zdjecie mojego , koncowki od kolegi Blade z forum :)c66ea1f17919966d9434c719cdeb58fa.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładka na pewno wpadnie ale w późniejszym czasie. Teraz chciałbym założyć gwint i zająć się silnikiem bo jest kilka usterek które pasuje szybko naprawić.

 

7 minut temu, mariusz-jagi napisał:


Sorry, teraz doczytałem, że to USA wersja.
Myślałem, że klapa tylna i ten włącznik na drzwiach pasażera to mod ;-), a przecież w USA to standard :-D
Jak to się mówi, późna pora i umysł nie ten.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Ori USA.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piękny kolor i koło mega. Zawias seria 1be?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za miłe słowa. Aktualnie jest 1BE ale na warsztacie już czeka gwint KW do montażu.

Opublikowano

Jozkowa fura?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

B7 w tym kolorze jest piękne :D też o takim marzyłem ale mam szaraka Dolphin Grau :P

Powodzenia w modach i bezawaryjności ;)

Opublikowano

Zazdroszcze kolorku :hi:

Opublikowano
  • Autor

Z informacji przekazanych od poprzedniego właściciela jest to były samochód Józka. Kolor jest mega, ale na żywo wygląda jeszcze lepiej :).

Dziękuje Panowie za miłe słowa. Na warsztacie czeka już kilka modów ale ciągle brakuje czasu.

Opublikowano

To czekamy na relacje z prac ;)

Ja dopiero po ponad roku od kupna zaczynam zmiany stylizacyjne na full pakiet s-line zew. 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich forumowiczów,

Chwilę mnie tutaj nie było ale teraz obiecuję że poprawię swoją obecność i będę więcej zdawał relacji co dzieje się z samochodem. W tamtym roku na jesień wpadł gwint KW V3, nowy komplet wahaczy lemfordera na przód, wymiana filtrów i oleju. W najbliższym czasie pasuje ustawić zawieszenie na wagach. Do tego dochodzi sprawdzenie turbiny i wymiana kolektora wydechowego, żeliwo zaczęło pękać w dwóch miejscach. Założenie DP z stali kwasoodpornej, przy okazji poprawić cały tłumnik czasami lubi wpadać w rezonans.

20180415_175327.jpg20180415_175338.jpg

 

Opublikowano

Zazdroszcze koloru. zawsze mi się w tej budzie podobał zaraz po czarnym :)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, kolor jest mega ale wymaga jeszcze dopieszczenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.