Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C5 AFB] Świece żarowe zalane olejem


suchys4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja twierdze że to nie olej tylko jak świeca jest nie sprawna przez pewien okres to po demontażu jest na niej taki czrny maziasty nalot.

Jak nie kopci i nie podpija oleju to zakładaj nowe świeczki i lać i jeździć.

Sprawdź jeszcze które z świec były sprawne. Najprawdopodobniej sprawne były te czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej sie pojawia w cylindrze, a wiec i na swiecach. z dolotu -zrodlem jest np. turbina, odpowietrzenie komory korbowej...

ale rownie dobrze moze to byc pozostalosc gromadzacego sie na swiecy a niespalonego oleju napedowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rownie dobrze moze to byc pozostalosc gromadzacego sie na swiecy a niespalonego oleju napedowego.

może być bo ostatnio robiłem logi i wyszło że mam strasznie zawyżone dawkowanie paliwa, ale dla świętego spokoju bede musiał przeczyścic odme bo autem jeżdze rok i jeszcze tego nie robiłem. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rownie dobrze moze to byc pozostalosc gromadzacego sie na swiecy a niespalonego oleju napedowego.

może być bo ostatnio robiłem logi i wyszło że mam strasznie zawyżone dawkowanie paliwa.

moze jakis chip masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zakładałem ale poprzedni właściciel twierdził że auto jest podkręcone. Zabardzo mu nie wierzyłem bo nie miał na to zadnego potwierdzenia. Teraz widze że jednak było coś grzebane. Poradzili mi wgrać nowego softa ale narazie nie moge nikogo znaleść kto to może zrobić (poza serwisem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zakładałem ale poprzedni właściciel twierdził że auto jest podkręcone. Zabardzo mu nie wierzyłem bo nie miał na to zadnego potwierdzenia. Teraz widze że jednak było coś grzebane. Poradzili mi wgrać nowego softa ale narazie nie moge nikogo znaleść kto to może zrobić (poza serwisem)

niekoniecznie program, mozesz miec podlaczonego box-a[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 11:55_________________________________________________

kolego sprawdź sobie świece , ja miałem wszystkie spalone jak kupiłem auto i właśnie miały taki mazisty nalot . najprościej sprawdzić świece to kawałek przewodu do plusa akumulatora i do świecy jak iskrzy to jest dobra

jezeli nie posiada sie miernika, bezpieczniej zamiast kablem sprawdzac zarowkowym probnikiem. jednak pomiar nie jest miarodajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...