Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chiptuning w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktos moze wie gdzie w Kielcach mozna zrobic chiptiuning :a4fan:

Opublikowano

Witam kolegę w naszym pieknym mieście :wink: raczej nikt Ci nie podniesie mocy przez chipa :cry: Nie ma u nas takich madrych ludzi jeszcze. Są trzy alternatywy w tych samych kilometrach Kraków Katowice Janki(polecam). No to chyba tyle pozdrawiam

Opublikowano

Polecam klubowicza o nicku Rogalotti,tyle że musiałbys sie pofatygować do Wawy :wink:

Opublikowano

hmm wiesz co kolego tez slyszalem ze w Jankach dobrze to robia podobno znaja sie na tym :lol: :twisted: wiem bo mieszkam 15 km od i duzo slyszalem takich opini

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tylko Rogal ja byłem tam wczoraj i przejechałem po to 300 km ale jest bajer opłaciło sie

Opublikowano

Janki i diagtronik tez dadzą rade :cool:

Opublikowano

Gzryboja AJM+czip u rogala (zaledwie 145KM 350Nm) objechal Cubra AVF+czip w vtechu (170KM 400Nm)

cos tu jest nie tak....

Opublikowano

Powaga?? :shocked: :shocked:

Opublikowano

a myslisz, ze zartuje?

Opublikowano

sprzęgło

Opublikowano

nie - FV za pompowtryski! (u Cubra zaczyna sie to co u mnie - wnioski oczywiste)

EOT

Jedz kolego do Rogala :wink:

Opublikowano

Murzyn no juz nie przesadzajmy i nie siejmy Paniki , po burzy wszystko wróciło do normy przynajmniej tak wyszło ..... REXio nie mógł mnie złapac wiec chyba oki. Tylko pytanie co sie stało ze sie zesrało i na pasie nie chciał jechac ??

Opublikowano

u mie sie nic nie zmienilo. Pamietaj ze wszystcy 4 stawalismy w identycznych warunkach.

Opublikowano

Nie to bym mial cos osobistego do Vtechu ale zobaczccie sami:

- Dziennie 3 osoby ktore zajmuja sie softami maja na glowie kilkadziesiat przedstawicielstw w kraju, chyba kilka za granica (kilka softow na godzine)

- Przedstawiciel czesto musi poprawki robic bo fuckupy sie zdarzaja, zreszta robienie chipsa na podstawie wykresu z inercji bez sprawdzenia cisnienia doladowania, dawek paliwa, czulosci przeplywki to dla mnie taka sliska sprawa...

- Sam pomiar na hamowni inercyjnej nie gwarantuje dobrze zestrojonego chipsa ! Cisnienie doladowania na IV V bieg w warunkach drogowych czasem zupelnie innne ma wartosci niz przez te kilkanascie sek na rolkach.

I teraz tak: uwazam ze Vtech sa medialnie boscy. Naprawde. Marketing miodzio. Co do softow to widzialem juz od nich perełki (jak sie postaraja) ale tez gnioty.

Prawda taka ze jak maja czas (a raczej go nie maja) to sie to zrobia OK ...

Uwazam ze lepiej jechac do czlowieka do 2-3 godz poswieci tylko na jedno auto pomeczy sie troche i zrobi naprawde dobrze.

W Wawie masz : Rogala, Mastersa i Diagtronika

W Katowicach masz Aligatora z MT Katowice

W Bielsku masz Compsport

Do wyboru do koloru

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.