Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Brak kostek do podlaczenia elektrycznie sterowanych foteli


testis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich,

Mam problem z podlaczeniem foteli. Zakupilem sportowe fotele Recaro ale po wybebeszeniu starych okazalo sie ze brakuje kostek do sterowania elektryka :embarrassed: . Czy jest jakis sposob na podlaczenie tego zasilania? Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Schemat z elsy, wtyczki z ASO, trochę kabli i zrobione. Całość na pewno wymaga trochę pracy. Ale jest do zrobienia. Podejże dzisiaj else i zobacze jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem przez to u siebie. Zrobię jakiś krótki opis co jest dokładnie potrzebne i gdzie co podłączyć. Jeżeli nie chce ci się czekać ani jakoś specjalnie męczyć to możesz zamówić kable do podłączenia ze stronki : http://www.kufatec.de/shop/index.php/cat/c118_A4---B7-8E.html/XTCsid/0393a2c5b4779d171c3715ca70ef0bb2

Jeżeli to ma być tylko elektryka to nie ma żadnego problemu. Z resztą z podgrzewaniem też raczej nie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bogi :good: . W siedzeniu pasazera mam tylko dwie kostki zolta ktora jest od poduszki i czerwona do ktorej nie mam podpiecia a w fotelu kierowcy sa cztery jedna zolta od poduszki plus trzy prostokatne czerwona, zielona i zolta. Ktora wiazka bedzie najlepsza z tej stronki co mi wrzuciles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie z tego co piszesz w fotelu pasażera masz tylko poduchę i sterowanie elektryczne ( zapewne fotel nie jest w pełni regulowany za pomocą elektryki ? ). A w fotelu kierowcy jest poducha, sterowanie elektryczne ( czerwona kostka), ogrzewanie ( zielona kostka) i zapewne czujniki od zapięcia pasów (u mnie jest czarna kostka). Szczerze mówiąc to jakoś dziwne, że podgrzewany jest tylko jeden fotel. Najlepiej jakbyś zrobił fotki tych foteli od spodu z kostkami i wejść w podłodze. Napisz czy zależy Ci na podłączeniu wszystkiego czy tylko elektryki. Jeżeli tylko elektryka to jest to bardzo proste i samemu można zrobić i to niedużym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego fotel pasażera ma tylko jedna kostkę, ale wolałbym podłączyć wszytko jednocześnie. Dlatego prosiłbym o jakieś instrukcje jak to podłączyć. Faktycznie jest tam czarna kostka zamiast tej żółtej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolaga z forum dłubał :) i mu si eudało kupił wiązki ;) itp śmiga ze aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wydaje mi się, że w Twoim przypadku najlepiej będzie pominąć te czujniki (czarne kostki) i podłączyć tylko zasilanie i ogrzewanie.

podsyłam link do opisu:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_wiazka_elektryczna_do_sterowania_i_ogrzewania_przednich_foteli-t62418.0.html;new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bogi :) . Pojde na latwizne i zamowie wiazke bo nie chce mi sie grzebac a co do podgrzewania to nie mam przycisku na klimatroniku :thumbdown: czyli bede potrzebowal tylko czerwona koche do elektryki http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p317_Seat-Heating-with-Seat-Adjustment---Retrofit---A4-B6-8E.html chyba ze cos doradzisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...