Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie przestrzeni nóg


Daniomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :)

Mam w swojej B6 oświetlenie przestrzeni nóg które załącza się tylko wtedy, gdy otwiera się drzwi. Pytanie brzmi, czy da się zmienić ustawienie w komputerze tak aby świeciło się stale? Chodzi mi o to czy będą się załączały podczas gdy przekręcę światła np. na postojowe. Jeżeli tak to proszę o wytłumaczenie. 
Drugą opcją, jeżeli się nie da pierwszą chciałem wsadzić jakiegoś osobnego leda i podpiąć np. pod oświetlenie klamek, to nie byłby problem. W najgorszym wypadku byłyby ledy i oryginalne oświetlenie które włączać się będzie standardowo przy otwieraniu drzwi. Jednakże widziałem kiedyś na forum jak ktoś przerobił i przy otwieraniu świeci się białe światło a normalnie podczas jazdy czerwone, taką opcję bym chciał najbardziej. Nie mogę jednak znaleźć tego tematu nigdzie, proszę o pomoc.

Głównie chodzi mi o to żeby było oświetlenie stałe podczas jazdy i każda powyżej opisana opcja byłaby dobrym rozwiązaniem ale jestem kompletnie zielony jak się za cokolwiek zabrać. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś rzucił linka przeróbki na dwa kolory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...