Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant 1.9 TDI AVF/xenon/RNS-E/DRL+CLH/ [230KM/440nm] /GTB2060vklr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas najwyższy założyć temat :) Na forum jestem już od dłuższego czasu, wcześniej miałem dwie A3, po długiej przygodzie z A3, był passat b5fl i po 7 latach z VW, powrót do korzeni :D:D:D i co audi to audi. Passat wierne auto, służyło cały czas, mega pojemne, w sumie nie zawodne, ale się znudziło, a nadarzyła się okazja nabyć sprawdzone auto od kolegi z forum a3/a4 jak i w życiu prywatnym (Kuba84) to VW się sprzedał i jest Audi.

Passacik był taki

3.jpg

5.jpg

 

Później przeszedł terapie odmładzającą :P

DSC01141.JPG

DSC01146.JPG

 

A na obecne auto znalazłem czas dopiero wczoraj, żeby je umyć i trochę dopieścić :)

przod.jpg

tyl.jpg

bokp.jpg

bok.jpg

 

Co mamy w aucie:

Silnik 1.9 TDI AVF+, swap z BRD, sprzęgło obite kevlarem, zaślepiony EGR, zostały dwa IC

Wyposażenie po zakupie.

  • Jak widać zostały wydechy z BRD
  • RNS-E + bluetooth
  • Fotochrom wewnątrz
  • DRL
  • CLH
  • Czujnik zmierzchu
  • Czujnik deszczu
  • Czujniki cofania tył
  • Zawieszenie 1BE
  • Multifunkcyjna kierownica 3 ramienna
  • 2 elektryczne szyby, na tyłach korbotronik :D
  • Podgrzewane fotele z pompowanymi lędźwiami
  • Podłokietnik
  • Sportowe fotele
  • Czarna podsufitka 
  • Pakiet światło
  • 17 calowe felgi

Plany na zmiany jakieś są, na razie mało ale pewnie coś będę dopisywał / zrobione

  • Listwy drzwiowe s-line - pomalowane czekają na montaż - zrobione
  • lotka s-line - pomalowana czeka na montaż - zronione
  • dokładka od cupry - czeka na montaż - zrobione
  • spryskiwacze mgiełkowe - zamontowane
  • fela 18' -
  • lusterka el. składane
  • kolorowy FIS 
  • koło zapasowe 18

A co dalej to życie pokaże :)

 

Edytowane przez neoeinz

Opublikowano

Kolor fajny identyczny jak w mojej BRD

Wcześniejszemu właścicielowi padł motor BRD? bo nie widzę innego powodu by robić SWAPA na AVF ...

Fajna powodzenia i O awarii

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano
  • Autor

Taką decyzję podjął poprzedni właściciel :) nie było pewności co do BRD i wleciał pewny AVF :) mi motor też dobrze znany, więc mi tam pasowało.  Tak kolor specyficzny, ale ładny :)

Opublikowano

witam kolegę z forum a3, znając twoje dokonania myślę że temacik przyjemnie się rozwinie, dobra baza do modów

Opublikowano
  • Autor

Ano witam kolege :D z a3...

W między czasie wleciały listwy i lotka s-line, dokładka od cupry - okleiłem czarną folią połysk, i dziś na próbę przyciemniłem lampy folią. Na razie mi się podoba, ale wszystko zależy jak będzie świeciło, w dzień najważniejsze że światła stopu i kierunków widać bdb, zobaczymy co przyniesie wieczór.

sline.jpg

cupra.jpg

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez neoeinz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzieje się coś czy już zezłomowane :P ?

Edytowane przez kuba84

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic się nie dzieje :D nudne auto to co ma się dziać :P szykuj nerwy na 288 z tyłu :P

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak tam sytuacja z furą? Opisz coś odnośnie zmian na GTB2060. Bo modzisz a w temacie cicho ?

Opublikowano
  • Autor

A co tu sie chwalić ;) to fakt wpadło gtb2060vklr i pompki AL wyszlo całkiem przyzwoicie bez spiny na nie wiadomo jaką moc. Krzysiek i Spanky zrobimi dobra robotę ;) wyszlo 229/443. wykres.jpg

Edytowane przez neoeinz

Opublikowano

Bez szału. Na tym setupie powinno być dużo więcej ???

Opublikowano

Ciezko zamontowac takie turbo do 1.9?

Opublikowano
  • Autor

Ciężko raczej nie, ale oddałem to do zrobienia do Krzyśka z turbo-spaw.

Byl plan na zrobienie tego samemu, ale wolalem dac komus kto to robi na co dzien i nie martwic sie niczym. I jestem zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.