Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Pomoc w diagnozie - błąd 17564


marsko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem mianowicie a4 b6 1.9tdi 101km traci moc raz ja dostaje raz znika VAG pokazał błąd 17564 czyli czujnik ciśnienia, jakis miesiąc temu go wymieniłem na nowy i było wszystko ok do wczoraj, wczoraj takie same objawy po podłączeniu starego czujnika  na chwile ok po 5 minutach jazdy to samo podpiąłem vag-a i jak docisnąłem wtyczkę to błąd znika jak puszczę to się pojawia. pytanie siadł czujnik czy po prostu nie ma styku na kostce może lepszym rozwiazaniem było by wywalenie kostki i przylutowanie kabelków bezpośrednio do czujnika czy wydac kase na nowy czujnik? pozwoliłem sobie zrobić logi tylko na szybko o nich czytalem i nie wiem co z nich wyszło prosze kogoś sprytnego o doradzenie co zrobić bo w piątek czeka mnie trasa. pozdrawiam i dziękuje

LOG-01-001-xxx-xxx.csv

LOG-01-003-xxx-xxx.csv

LOG-01-004-xxx-xxx.csv

LOG-01-013-xxx-xxx.csv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sam znalazłeś usterkę. Kostka do poprawy lub wymiany. Są do kupienia razem z pinami. Zrób porządnie i zapomnisz o problemie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wziąłem uciąłem wtyczkę i przylutowałem kabelki prosto do czujnika i problem jest dalej ten sam nic się nie zmieniło chwile jest dobrze po kilku km wyskakuje błąd pozostaje wymienić czujnik na kolejny? i gdzie można dostać taką wtyczkę z pinami nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowo elektryczna usterka, taki błąd się pojawia w przypadku uszkodzonego czujnika lub instalacji. Najpierw sprawdź instalację, czy nie ma gdzieś przetarcia itd. Jeśli jest ok, to do wymiany czujnik. 

Taki mas nr czujnika 038906051B ? 

Wtyczkę musisz kupić taką: 

http://allegro.pl/1j0973704-zlacze-vw-1-5-z-kablem-40cm-000979131-i6178187708.html?fromVariant=6178187708

http://allegro.pl/1j0973704-kostka-4-pin-zlacze-wtyk-gniazdo-vw-1-5-i6868489752.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...