Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] vag kkl usb + vag com jak uruchomic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy ktos moze mi powiedziec krokmpo kroku jak to uruchomic? kupilem na allegro kabelek

http://www.allegro.pl/item525311613_niebieski_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

mam polskiego vaga i chodzi bez problemu ale chcialbym uruchomic vag com mam wersje 704.1 i nie moge go odpalic zmienialem porty itd i nic... pomozcie prosze... moze cos zle poustawialem...

Opublikowano

witam czy ktos moze mi powiedziec krokmpo kroku jak to uruchomic? kupilem na allegro kabelek

http://www.allegro.pl/item525311613_niebieski_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

mam polskiego vaga i chodzi bez problemu ale chcialbym uruchomic vag com mam wersje 704.1 i nie moge go odpalic zmienialem porty itd i nic... pomozcie prosze... moze cos zle poustawialem...

nie da rady........

Opublikowano

dlaczego?

Opublikowano

a z jaka wersja bedzie dzialac?

Opublikowano

a z jaka wersja bedzie dzialac?

do wersji 409..... :wink4:

cytat z aukcji "Współpracuje z programami VAG-COM do wersji 409-1, VWTool, GMTool. "

Opublikowano

ale tam w programie nie ma opcji USB[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 21:06_________________________________________________????

Opublikowano

:hi: Witam. Ja mam wersje Alpha 0.81 sprobuj tym u mnie dziala.

Opublikowano

Do Twojego autka i tego kabelka najlepszym rozwiązaniem będzie vag com 3.11 :good:

Opublikowano

ale tam w programie nie ma opcji USB[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 21:06_________________________________________________????

ale sterowniki do fejsa masz pod USB....czy tak :wink4:

jeżeli działa Ci Polski vag,to wersje 311-2 też musi chodzić :gwizdanie:

i BEdzie najlepszy do twojego autka....

o instalacji fejsów i driverów do nich było już na forum sporo.....sam pisałem już chyba ze dwa razy :chytry:

piszę po raz kolejny.... I OSTATNI.....

- w przypadku stosowania interfejsu usb instalujemy drivery usb wg. instrukcji:

1) podlaczamy interfejs

2) kiedy system zapyta sie o lokalizaje driverow - wskazujemy katalog na plycie CD lub HDD[najczęściej CD]

system zainstaluje je automatycznie.

sprawdzamy to w:

-> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/

- w kontrolerach USB - USB Serial Converter

- w portach COM i LPT - USB Serial Port

sprawdż jaki numer portu COM (USB Serial Port) przypisał system

i taki sam wybierz w programie. Jeżeli zdarzy się systemowi przypisać

port COM spoza zakresu (np. COM10, COM5 itp.) wtedy należy zmienić

ustawienie USB Serial Port ręcznie:

-> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/porty (COM i LPT)/

USB Serial Port/Port settings/Advanced/ wybor portu com [najlepiej 1]

To tyle..... musi chodzić

Pozdrawiam Paweł.

Opublikowano

dzieki :) dziala:)

a powiedzcie mi za pomoca vag com mozna zaprogramowac nowy kluczyk... jesli tak to jak?

Opublikowano

a powiedzcie mi za pomoca vag com mozna zaprogramowac nowy kluczyk... jesli tak to jak?

nooooooo nieeeee zacznij używać opcji :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:troszkę wysiłku......

ja też kiedyś zaczynałem i uwierz mi,że zanim napisałem post z zapytaniem szukałem....szukałem....szukałem...

i naprawdę najczęściej znajdowałem odpowiedż na swoje pytania :cool1:

Pozdrawiam i życzę miłej lektury :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.