Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] K04-15 do AEB ==> Plug&play - czy trzeba rezać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

jako że, moja turbina poszła :gwizdanie: trzeba zainteresować się nową :)

Na początek powiem iż założenie jest takie (czysto teoretyczne nieoparte o wiedze merytoryczną):

- oddaje starą turbine i biore zregenerowaną k04-15 z 2letnia gwar.

- montuje ją do swojego auta plug&play

- kupuje forge 007 (pytanko gdzie? ) i montuje plug&play w AEB

- jeżdze do roku czasu na seryjnym programie, po roku czips na 180/190ps

Generalnie cche być uświadomiony w kwesti podłączenia. Czy muszę coś rezac w mocowaniach itp coś dod. wymieniać czy wystarczy że, się w nią zaopatrze i be kłopotu zamontuje.

Opublikowano

Jak ci się ją uda kupić, to jest Plug & Play z tego co wiem.

Opublikowano

A wlasnie, ze nie jest! Ja chcialem wstawic do swojego i okazalo sie ze trzeba kolektor modyfikowac...

Kolego loco, gdzie wymieniaja k03 na k04? :mysli: Fabrycznie nowa jest dwa razy drozsza niz k03 a do tego prawie niedostepna w europie o.O

One roznia sie wszystkim... wielkoscia obudowy, srednica wirnika itd. Jestes pewien, ze Cie ktos w trabe nie chce zrobic?>

Opublikowano

Wszystko kolego Ajax zależy jaki nr znajduje się po K-04 :wink4:

Z tego co przeczytałem na tym forum wynika że nr 15 podchodzi bez problemowo pod ori kolektor.

A o jakim nr mówisz tej K-04???

Z tego co wiem to chyba na allegro skubaniec tak trafił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli że k04-15 wchodzi bez klopotu :kox:

Narazie sobie to ubzduralem nikt mi niczego nie obiecywal. Dzis zaczynam negocjacje i delikatnie podpytuje goscia od turbin czy ja ma....jak ma to zeby mi ja wlasnie zregenerowal a nie moja stara.... bo ceny na wszytskie turbiny ma takie same.... :przebiegly:

Opublikowano

W PL nikt nie sprzedaje k04-15. Wszystkie jakie są w autach pochodzą z importu. K04-15 pasuje plug&play. K04 z poprzecznego nie pasuje i trzeba przerabiać kolektor, downpipe, orurowanie, i dolot powietrza. Nie ma sensu tego robić.

Jeżeli w firmach które regenerują turbiny mówią, że wsadza wirnik z K04 to znaczy, że wsadzają wirnik od K04 ale poprzecznych.

K04-15 w USA kosztuje obecnie 950$ plus około 120-150$ za przesyłki.

Opublikowano

To juz w sumie nie wiem co mam myslec...

Sam wirnik od k04-15 da sie włożyć do K03 i bedzie lepiej dmuchal czy nie zmienia to parametrow turbawki? Jest sens takiej modyfikacji ?

Opublikowano

- oddaje starą turbine i biore zregenerowaną k04-15 z 2letnia gwar.

- montuje ją do swojego auta plug&play

- kupuje forge 007 (pytanko gdzie? ) i montuje plug&play w AEB

- jeżdze do roku czasu na seryjnym programie, po roku czips na 180/190ps

-nikt w pl nie sprzeda ci używanej K04-15, bo ich po prostu nie ma. Jak gość mówi że to K04-15 to albo się nie zna, albo ładuje cię w balona i wciska ci K04 z poprzecznego, która nie pasuje P&P.

-K04-15 montujesz Plug&play, bez kompletnie żadnych przeróbek

-Po co ci Forge??? Zbędny wydatek, jeśli planujesz tylko K04-15. Za cene Forge możesz mieć 3 zawory DV z audi TT z wersji 225KM i jeszcze trochę zostanie, które również długo ci posłużą.

-możesz jeździć jakiś czas bez robienia programu, ta 15-stka powinna ładować seryjne doładowanie, a nawet na seryjnym sofcie i doładowaniu powinno nadskoczyć kilka-kilkanaście KM. Dla bezpieczeństwa zamontuj wskaźnik Boost. Z tańszych polecam Autogauge z serii Stepper motor.

Jakiś czas temu był deficyt z tymi turbinami nawet w stanach i nie można jej było dostać w żadnym sklepie internetowym. Ostatnio widziałem, że większość sklepów znów zaczęła mieć wyprzedaże K04-15, a więc jest dostępna. Nie ma się co długo zastanawiać tylko za 900$ kupić K04-15, wywalić kata i śmigać.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za profi wypowiedzi.

Fakt jak przycisnęłem goscia to powiedzial ze moze nie pasowac....takze zostaje przy seri :)

Opublikowano

a do b6 avj też podchodzi k04-15 P&P czy juz coś innego?

Opublikowano

a do b6 avj też podchodzi k04-15 P&P czy juz coś innego?

dokładnie to samo k04-15 lub gtrs

Opublikowano

a do b6 avj też podchodzi k04-15 P&P czy juz coś innego?

dokładnie to samo k04-15 lub gtrs

thx :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.