Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrola Air Bag po praniu tapicerki


Mukade93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oddalem auto do czyszczenia, pranie tapcierki konserwacja plastikow itp, odebralem auto zapalam i air bag sie pali, sprawdzilismy z kolega vagiem wyszlo 
01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199) 32-00 - Resistance too High.

Wyczytalem juz na necie zeby posprawdzac kostki przeczyscic styki, tak tez zrobilem, mniemana kosc zolta ktora jest od aira baga wydaje mi sie ze ma luzy w porownaniu do pozostalych czerwonej i zielonej i moje pytanie czy czekac i wierzyc ze gdzies bylo zalane wyschnie da rade usunac i zniknie czy moze byc winna kostka czy cos jeszcze innego? niewiem jak czyscil mi auto bo nie widzialem czy lal wode czy stawal na fotel kolanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czasem wystarczy przesunąć fotel i masz błąd. Na początek napuść płynem "kontakt" i poczekaj kilka godzin. Potem wykasuj błąd. Ostatecznością jest zlutowanie przewodów, ale wtedy nie wyjmiesz siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowalem fotel i wyczyscilem od nowa wszystkie mozliwe kostki jakie byly w fotelu + rewir kabli, w 100% nie sprawdzilem bo pod sama tapicerka juz nie zagladalem jedynie porozkrecalem boczki i inne dupsy, po paru godzinach zamontowalem i kontrolka dalej sie pali. Cos jeszcze idzie sprawdzic o co kaman czy czeka mnie rozpruwanie fotela lub wymiana ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,  gasnie po usunieciu i zara powraca i pisze dalej to samo ze duza rezystancja fotela kierowcy, dla pewnosci sprawdzilem kosci u pasazera i sa na miejscu. Problem zglowy, wyskoczyl potem blad z pasazerem ale juz zrobione, zalecam kazdy mozliwy styk sprawdzic czy sie nie wygiol czy wszystko na 100% pasuje i dodatkowo czyms okleic zeby sztywno trzymalo bo nawet mikro luzy powodowaly blad .............

Edytowane przez Mukade93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...