Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd P0411, audi a4 b6 1.8T AVJ


mic.jar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu nowy i mam problem z moim audi A4 B6 1.8T 150km AVJ, mianowicie dziś podłączyłem komputer pod auto i wyskoczyło mi kilka błędów:

P0171 - Mieszanka za uboga (Bank 1)

           - nieciągły

P1290 - Czujnik temperatury płynu chłodzącego silnik, wylot z chłodnicy; zbyt niski sygnał

           - nieciągły

P0328 - Nieprawidłowy sygnał z czujnika spalania stukowego 1 - zwarcie do plusa (Bank 1 lub poj. czujnik)

           - nieciągły

P0411 - Nieprawidłowy przepływ w układzie doprowadzania powietrza dodatkowego

           - stały

P0133 - Obwód sondy Lambda- sygnał zmienia się za wolno (Bank 1 Sonda 1)

           - nieciągły

P0135 - Uszkodzenie w obwodzie grzania sondy lambda ( Bank 1 Sonda 1)

           - nieciągły

po skasowaniu wszystkich błędów odpaliłem auto check engine zgasł ale teraz nie równo pracuje silnik, jeszcze nim nie jeździłem ale pewnie i brak mocy. co może być przyczyną? Pewnie ten błąd P0411 jest tego przyczyną, jak zobaczyć czy działa ta pompa powietrza wtórnego? może być przyczyną, że jakiś wężyk jest nieszczelny? NIe wiem co mam patrzeć, co sprawdzać co wymieniać 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. - Temat przeniesiony.

Proszę używać wyszukiwarki forumowej
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P0411 nie jest przyczyną nierównej pracy, sprawdz dolot pod kątem nieszczelności, po za tym trzeba odczytać błędy vagiem wtedy są dokładniesze opisy błędów, no i zrobić logi dynamiczne.

Edytowane przez Łukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, teraz muszę poczekać aż znów się pojawią bo je wykasowalem. Wie może ktoś ile takie oprogramowanie z kablem kosztuje ? Takie żeby dało się wszystkie błędy odczytać. Mam kilka aut z tej grupy a mam zwykły komputer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podwieszony temat o kabelkach. Do 2002 roku będzie kosztował grosze kabelek, porgram z internetu... A co masz więcej za aut to nie wiadomo i nie wiadomo czy nie trzeba VCDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobre ale do Twojego auta w zupełności wystarczy https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-niebieski.html

do tego program z forum jest w tematach podwieszonych w dziale diagnostyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...