Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana xenon'ów na soczewki


sieemmkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, chciałbym zmienić oryginalne xenony valeo na soczewki firmy depo i wystarczy zmienić klosze czy trzeba tez przerabiać coś w elektryce, xenony miałem regulowane manualnie w tych depo tez jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie działać, tylko z racji, ze w xenonach miałeś samopoziomowanie, a zwykłych H7 nie będzie to działać, będziesz musiał tą ręczną regulacją dobrze ustawić.
Poza tym na FIS wyskoczy błąd - żółta lampa - to własnie znak, że zwykłe lampy nie mają samopoziomowania.
Ja miałem na chwilę założone zwykłę H7 i świeciły zadzwiająco dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2017 o 18:18, sieemmkaa napisał:

Witam mam pytanie, chciałbym zmienić oryginalne xenony valeo na soczewki firmy depo i wystarczy zmienić klosze czy trzeba tez przerabiać coś w elektryce, xenony miałem regulowane manualnie w tych depo tez jest taka możliwość?

Kolego testowałeś wkońcu te zamienniki? Bo też się im wczoraj na allegro przyglądałem. Taniej chyba wychodzą jak kompletna regeneracja obu lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 25.07.2017 o 18:18, sieemmkaa napisał:

xenony miałem regulowane manualnie

To chyba hidy ktoś wsadził.

Xenon miał samopoziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, HatefulEvil napisał:

Kolego testowałeś wkońcu te zamienniki? Bo też się im wczoraj na allegro przyglądałem. Taniej chyba wychodzą jak kompletna regeneracja obu lamp.

TAk mam je i są bardzo dobre do tego żaróweczki philips white vision i wszytsko w nocy widać idealnie, także śmiało kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wcześniej opinii ogólnej na temat lamp z DEPO i wyglądało to dość kiepsko. Problemy z regulacją, jakość wykonania i świecenie itp. Ale to z różnych modeli było. Jedne chwalił drugi się skarżył. Też podsumowania w stylu "zależy jak się trafi".

Edit

Mam właśnie swój reflektor na stole. Chciałem go rozbebeszyć na tyle ile się da bez rozklejania, ale zaraz jak wykonałem pierwszą czynność, a mianowicie wyciągnięcie żarówki kierunkowskazu, pojawiły się pierwsze druty... "Auta z niemiec" (btw ja wciąż jestem z nim w niemczech :> ). Przypinam tylko nową wtyczkę do żarówki mijania i wsadzam ten chlew spowrotem... bo nie ma sensu ratować tej lampy połowicznymi środkami.

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...