Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wytłumienie w górnej osłonie silnika


RiCoTriCo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam delikatny problem z górną osłoną silnika mianowicie po zdjęciu czterech zaślepek odkręcam śruby i od spodu tej plastikowej osłony orginalnie było podklejone wytłumienie . W miare upływu lat gąbka samoistnie się wykrusza co strasznie brudzi mi silnik . Wygłuszenie to zdarłem do zera szczotką ryżową i chce teraz podkleić świeżą matę akustyczną . Powiedzcie mi czy mata ta powinna spełniać jakieś normy temperaturowe ? Wogóle jaki materiał będzie najlepszy do zastosowania w tym przypadku ? Allegro jest zawalone wszelkimi rodzajami materiałów akustycznych ale które będą się nadawać ?? Pytanie może banalne ale kto pyta nie błądzi :evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm :mysli: na to nie wpadłem .... myślalem że trzebaby było kupić razem z całym plastikiem . Orientujesz się w cenie ??

Nie chce pakować niewiadomo ile pieniądzorów w coś co mogę kupić np. na metry ( wyciąć , wkleić ) koszt 10 zł i będzie sprawowało tą sama funkcję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RiCoTriCo jeśli juz będziesz zakładał to wytłumienie to gdybyś mogł pstryknij prosze fotkę efektu finalnego :good: bo u mnie ori mata sie wykruszyła i nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za 15pln to nie znajdziesz takiej blendy. U mnie tez sie wykruszylo ale zakupilem uzywke w dobrym stanie. Nigdy nie nadasz takiego profilu tej gąbce. Ona nie jest równo położona. Tylko miejscami gruba do 5 cm. Używke można dostać za 200pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady, ja kupiłem taką matę wygłuszającą za 23 złote

http://www.allegro.pl/item649440204_649440204.html

która świetnie się sprawdziła przy pokrywie na silnik. Podkleiłem całą pokrywę taką matą. A do mocowania samej pokrywy zrobiłem specjalne podkładki gumowe o grubości identycznej z oryginalnymi tulejami i pokrywę przykręciłem na normalne śruby M6. Odpada wówczas problem zrywania się tej gumy w tulejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...