Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T BFB brak mocy w całym zakresie obrotowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio sporadycznie doświadczam braku mocy w całym zakresie obrotowym. Auto jest po sofcie na 212 KM i 324 NM.  Ostatnio jadąc w trasie po ok 10 km jazdy poczułem jakbym jechał serią,  trwało to z jakieś parę kilometrów, potem znów auto odzyskało pełną moc. Dzisiaj jeździłem i znów zamula. Dodam, że silnik pracuje prawidłowo, nic nie szarpie itp. tylko czuć tak jakby ktoś odjął z 50 nm w całym zakresie obrotowym. Co to może być?

Opublikowano

Ja mam to samo i u mnie jest to pompa paliwa.... po dluzszym czasie wywalilo błąd "uboga mieszanka" tak z ciekawosci, bo mam ten sam silnik, robiles tylko soft czy cos wiecej ? U mnie wyplulo tylko 196 KM i jezdzisz na 95 czy 98 ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie....

Czemu za każdym razem jak pojazwia się "check" na blacie albo auto straciło moc to każdy sie pyta "co to może byc?"

Trzeba wykonać logi dynamiczne. Chyba, że wybierzecie metodę wróżbity Macieja, to wtedy można zgadywać...

U każdego może być inna przyczyna...

Edytowane przez WYSKUN

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, WYSKUN napisał:

Czemu za każdym razem jak pojazwia się "check" na blacie albo auto straciło moc to każdy sie pyta "co to może byc?"

Trzeba wykonać logi dynamiczne.

Niestety do następnego weekendu nie mam jak zrobić logów. Popołudniem jechałem i było ok, kopyto po staremu, ładnie plecy masował. Kurcze, miesiąc temu wymieniłem filtr paliwa na Mann. Może to przez niego takie cyrki?

 

10 godzin temu, Tomek Sobczak napisał:

soft czy cos wiecej ? U mnie wyplulo tylko 196 KM i jezdzisz na 95 czy 98 ?

Soft, wtryski z BEXa, DP + prawy IC. Jeżdżę na Pb 98 ale to tylko na rozruch. Auto zamula zarówno na lpg jak i pb.

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się zrobić tylko  logi 115+118 z uwagi na ślizgające się sprzęgło.

http://vaglog.pl/log-115_118_vYEMVyH.html

Po robieniu logów wyskoczył błąd:

16683 -  Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached

        P0299 - 002 -  Lower Limit Exceeded

 

Na jałowych czuć nierówną pracę silnika i wahanie obrotów między 760 a 800 obr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.