Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek Sobczak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tomek Sobczak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam.... Jestem po wymianie N75 i wężyków podciśnienia, jeden był przetarty... jest o niebo lepiej ale nadal przy wysokich obrotach moc faluje.... czuć na zmianę że samochód cianie do przodu za chwile nie za chwilę znów... taka sinusoida.... Jakieś pomysły gdzie dalej szukać.... Do tego wywaliło mi błędy.... przepływka nowa... Control Module Part Number: 8E0 909 518 AA Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0002 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 05311 4 Znalezione: 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16487 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too High P0103 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent
  3. Witam, Jak w temacie, dziwne temperatury o ile dobrze je odczytuję. Płyn w chłodnicy cieplejszy niż w silniku... Jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy.... Do tego termostat ciągle otwarty tylko na 3,9% Auto ciągle było niedogrzane. Wymieniony czujnik temperatury i 2 razy termostat... silnik cieply silnik zimny
  4. Problemem okazała się nieszczelność dolotu. Po usunięciu nieszczelności wszystko jest OK. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc.
  5. Hej. Problemy z cisnieniem paliwa i pompą... Moze od początku... przy wirusowaniu pojawił się problem słabej pompy... wymieniona na nową z aso, zrobiony chip i autko ładnie śmigało.... po 3 latach wymiana turbo i po wymianie turbo ładnie śmigało tylko 1 dzien... znow padnieta pompa paliwa... podawała tylko 3,5 bara... zakupiona nowa wymieniona razem z filtrem paliwa i byly 4 bary tylmi przez 1 dzien... i znow ten sam problem.... pompuje tylko 3,5 bara... zaczynam przypuszczac ze to nie wina pompy tylko czegos innego... moze podawac nizsze napiecie na pompe lub cos innego ze pompuje slabiej... co dziwnego byl moment przez ok godzine ze auto zniw zaczelo jechac normalnie, zmierzone pompowalo znow 4 bary po godzinie dobrej jazdy znow lipa.... Juz nie wiwm co sprawdzac... W bledach pokazuje sie tylko uboga mieszanka i od czasu do czasu problem z drugą sondą... Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  6. Ok. Przestaje byc smiesznie.... wczoraj nowa pompa paliwa zalozona... pompuje ladnie 4 bary... ale to bylo wczoraj.... dzisiaj podczqs jazdy zaswiecil sie check i auto znow slabsze... blad "mieszanka zbyt uboga", blad lambdy b1 s2 rezystabcja zbyt wysoka i brak komunikacji. Podpinam manometr i pompa paliwa daje znow tylko 3,5 bara.... jakies pomysly co moze zajeżdżać mi te pompy ?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  7. Ok. Wielkie dzieki... za pomoc... Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. Hej ponownie. Auto długo stało ale w końcu po wymianie pompy paliwa, od razu lepiej jeździ. Prosiłbym o sprawdzenie logów. Z góry dzięki http://vaglog.pl/log-002_033_uzKyoC.html http://vaglog.pl/log-115_118_w0M51o.html http://vaglog.pl/log-003_020_iU2BL1l.html
  9. Ja mam to samo i u mnie jest to pompa paliwa.... po dluzszym czasie wywalilo błąd "uboga mieszanka" tak z ciekawosci, bo mam ten sam silnik, robiles tylko soft czy cos wiecej ? U mnie wyplulo tylko 196 KM i jezdzisz na 95 czy 98 ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  10. Tomek Sobczak odpowiedział(a) na jpa4 temat w 1.8T
    Kolego w jakiej cenie masz ta z silnika alt ? Mam ten sam problem w tym samym silniku... juz drugi raz mi padla... ja dostalem na allegro sam wklad za 200zl Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  11. Hej. Jak w temacie, są jakieś dobre zamienniki pompy paliwa 993762080 Przy robieniu chipa jakieś 3 lata temu wymieniałem, na nową i znów już pompuje mało paliwa :/ Jak będę miał wymieniać pompę paliwa co jakiś czas to ja dziękuję, a słyszałem że te pompy zbyt trwałe nie są... Dzięki za sugestie
  12. Na biegu jalowym jest 3,8 bara a po przegazowaniu 3,5 bara wiec juz nawet z tym nie jechalem.... pompa wytrzymala 3 lata.... polecacie jakies inne, moze same wklady ktore beda pasowaly do koszyka... bi ta ori to cos slabo Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  13. Jutro bede mierzyl cisnienie paliwa, wiec wyjdzie co dalej... Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  14. ok, juz wiem... tak więc pytania nie było
  15. Może jeszcze jakieś pomysły jak podłączyć manometr żeby w czasie jazdy widzieć wynik
  16. Jeśli się okaże ze jednak pompa dobra, to jakie wtryski będzie najlepiej kupic ? i Rozumiem że po wymianie wtrysków będzie konieczny remap ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.