Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Nowe sprężyny do 1BE po założeniu gazu


razk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w moim autku zawieszenie 1BE. Po zalozeniu gazu pojawil sie znany problem :wallbash: tyl sie troche obnizyl i autko stanelo deba. Ze wzgledu na to ze wysokosc tylu mi teraz odpowiada (jest ok. -30) pomyslalem zeby na przod wlozyc springi ok -40 na amory 1BE a tyl zostawic. chcialbym zeby autko po tym zabiegu mialo przod nizej niz tyl. Jednak obawy moje budzi zachowanie auta na drodze. Jak myslicie jak takie auto bedzie sie prowadzilo jesli przod bedzie bardziej twardy niz tyl? czy amory 1BE (-20) poradza sobie z taka sprezyna? ew. jakiego koloru sprezyn uzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butle mam 50l i nawet na prawie pustej tyl jest minimalnie nizej. w poprzednich a4 i b4 tez tak mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przy zmianie springów to loteria że będzie ok, ale innego wyjścia raczej nie widzę, można by jeszcze założyć springi od avanta 2.5 1be na tył "powinny" być twardsze ale to tylko przypuszczenia :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce od avanta wkladac. troche zle mnie zrozumiales. nie chce zeby tyl poszedl w gore bo teraz na 1BE (-20) + butla (kolejne ok -10,-15) mi sie podoba, wysokosc jest odpowiednia. dlatego przod chce posadzic jeszcze nizej i wstawic springa

-40.

a tak troche z innej strony: czy mozna dostac zestaw springow np -40/-30? pytam bo wydaje mi sie ze -40/-35 lub -35/-30 bedzie za malo zeby razem z butla przod posadzic nizej niz tyl, a -60/-40 to juz dla mnie przod za nisko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup same spręzyny, najwyżej jak bedzie Ci przód skakać bedziesz zmuszony wymienić amory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...