Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2,0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_0971.jpg

Opublikowano

Jakie zmiany?

Opublikowano

:decayed:Caly silnik bo dlugo nie wytrzymy przy ostrym butowaniu

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano

lajtowy soft widze.. delikatny dla skrzyni.. troche pojezdzi.. 

Opublikowano
  • Autor

Downpip 3 calowy plus hybrydowe turbo. Przy okazji były robione tłoki bo pił sporo oleju. Brakuje jeszcze intercoolera ale to następnym razem.

Opublikowano

Turbo Perun?

Opublikowano
  • Autor

Tak perun

Opublikowano

No właśnie, to już na 100% wiem że nie chce turbo od Peruna :)

Opublikowano
  • Autor

A czemu?

Opublikowano

Mizerny przyrost.

280KM lekko można zrobić na fabrycznym turbo.

Opublikowano
  • Autor

To turbo miało być na 350.

Przyrost był większy ale nie mam intercoolera dobrego tylko serię więc zostawili taką moc. 

Widziałem kolego ze też masz program u siebie. Powiedz mi długo na tym jeździsz? Masz taka skrzynię jak ja. Nic się w niej nie psuje od czasu zrobienia programu?

Edytowane przez karolm1988

Opublikowano

To jaki to wariant? Za ile to turbo?

Temperatura faktycznie niezbyt niska, ale wątpię żeby był jakiś duży przyrost jeszcze. Zmiana IC ma powodować brak spadków mocy, nie jej zwiększenie.

Skrzynia aktualnie po remoncie, ale to nie ma większego związku z modami.

Stage 1 robiłem w lutym 2016, Stage 2 w grudniu.

Opublikowano

Nikt nie zrobi 350km nawet na hybrydzie bez normalnego IC..

Perun akurat robi za***iste turba do benzyn..

Czekamy na wykres jak juz zalozysz icka.. w sumie bez sensu robic cokolwiek na seryjnym.. pomysl o tym nastepnym razem :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Miał być tylko program. Ale że moje turbo nadawało się do śmieci to postanowiłem zrobić hybryda zamiast kupować nowe za 3000 a później je przerabiać za kolejne 2500.  Poza tym trzeba jeszcze robić Soft skrzyni. 

Opublikowano

Jaki macie kod skrzyni s-tronic?

Opublikowano
13 godzin temu, st4yKool napisał:

Nikt nie zrobi 350km nawet na hybrydzie bez normalnego IC..

Perun akurat robi za***iste turba do benzyn..

Czekamy na wykres jak juz zalozysz icka.. w sumie bez sensu robic cokolwiek na seryjnym.. pomysl o tym nastepnym razem :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

350 może nie, ale okolice 330?

Tuner na hamowni ma z założenia nawiew, IC nie powinno mieć aż takiego znaczenia.

12 minut temu, soczi napisał:

Jaki macie kod skrzyni s-tronic?

NGU

Opublikowano
1 minutę temu, komoornik napisał:

350 może nie, ale okolice 330?

Tuner na hamowni ma z założenia nawiew, IC nie powinno mieć aż takiego znaczenia.

Zakladam ze to decyzja tunera.. ale dla mnie robienie mocy na seryjnym IC jest totalnie bez sensu..  robisz 330KM, klient pojezdzi.. i zaraz wraca do Ciebie bo po jednym sprincie auto puchnie. Zrobil moc taka zeby seryjny IC znosil to normalnie bez problemu, wrzuci chlopak porzadny ICek i bedzie te 350 :) 

Opublikowano

To nie ma na co czekać, trzeba wstawiać IC i sprawdzić.

Problem w tym że swego czasu Perun nic ciekawego pod kątem hybrydy dla TFSI nie był w stanie mi zaoferować :) 

Opublikowano
10 minut temu, komoornik napisał:

350 może nie, ale okolice 330?

Tuner na hamowni ma z założenia nawiew, IC nie powinno mieć aż takiego znaczenia.

NGU

Ja też mam NGU. Przymierzam się do naprawy mechatroniki. Jaki remont robiłeś? Nie wiesz czy da się ją jakoś wzmocnić?

Opublikowano

Małą generalkę - zestaw naprawczy mechatroniki i kompletne sprzęgło.

Przy 2.0 TFSI raczej nie ma czego wzmacniać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.