Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 1Z 90KM źle ustawiony kąt wtrysku?!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawiązując do mojego tematu w Silniki Diesel znalazłem błędy w zakresie kąta wtrysku...czy to rzeczywiście mogą być przyczyny że drży silnik i wydech przy przyspieszaniu na 4-5biegu przy obrotach 1800-2000obr/min?Dodam że trochę dłużej zimą(-5'C) go palę około 3sekund ale zawsze za pierwszym kręceniem.

Logi.jpg

może widać jeszcze coś innego równie niepokojącego? :)

Dziękuję z góry za pomoc... VAG 311.2N

Opublikowano

ja mam to samo w AFNie na 4 i 5 . ale zimą pali jak ta lala hmmmmmmm.......... dwumasa to nie jest ale poduchy będe wymieniał może po tym przejdzie......

Opublikowano
  • Autor

MI raczej pali po 3sek bo nie mam dobrych świec też :lol: a wogóle to chyba raczej 1Z nie ma dwumasa chyba że mówisz o swoim silniku...

A poduchy hmmm realne nie miałem tego wcze sniej a wje...chałem się w dziurę chyba ze pół metra miała i to prawdopodobne że mam tak od tego momentu....

Opublikowano

no właśnie mi chodziło o dwumase w moim aucie ale czytałem gdzieś na forum że niektóre 1z też ją miały (nie wiem na 100%) . może to od wjechania w dziurę coś ci sie przestawiło zerwała poduszka od uderzenia z zawieszenia ale czy to możliwe?.. hmm... może? różne cuda na polskiej drodze, a może któraś z łap ta na której są osadzone poduszki , jest coś nie tego... no nic czekamy aż wypowie się ktoś kto ma o tym lepsze pojęcie :biggrin:

Opublikowano

hmm drżenie na 5 biegu w okolicy 2tyś też u mnie występuje i też czekam aż się jakiś specjalista wypowie :) Jednak z Twoich logów Simon raczej niewiele wynika, za mało danych, loguj jeden blok pomiarowy, wtedy częstotliwość próbkowania dla jednego bloku będzie większa i będzie coś widać. 2 sekundy = wieczność dla silnika, a mniej więcej co tyle zapisywane są dane w Twoim logu. U mnie w testach obciążeniowych różnice wymagany/rzeczywisty kąt wtrysku są rzędu 0.5, natomiast od około 3 tyś. wszystko zgadza się jak w zegarku...i też się zastanawiam, czy wszystko jest ok...?

Opublikowano
  • Autor

mrumi dzięki za uwagę następne logi takie zrobię!

baron to że jest jakieś uszkodzenie jest naprawdę bardzo prawdopodobne niewiem czy w ASO by mi nie powiedzieli tak na czuja co może być...

PS.Dziurka była tej wielkości że przygieło mi po wewnętrznej stronie aluma o dziwo na drugi dzień była zalepiona!!!&^%$##@! I tak że nie poszła mi zawiecha to dziw!Ale na pewno solidnie dostała!Tyle że jest oryginał z 2004r. wymieniony w Belgii Trasa Dzierżoniów<->Świdnica wogóle tu są najgorsze drogi w Polsce

Opublikowano

Miałeś temperaturę minimum 80st ?

Opublikowano
  • Autor

pre niewiem raczej tak ale niewiem dokładnie....

[ Dodano: 05-03-2007, 13:32 ]

A teraz? było 80'C i z kanału 13 to sa logi chyba okej?Czy to takie stałe faktycznie jest czy coś 311 przekłamuje?

loggi.jpg

Opublikowano

"kanał" 13 jest OK.Mógłbyś jeszcze zrobić LOG grupy 001.

Opublikowano
  • Autor

drakob wielkie dzięki dziś po drodze do pracy się tym zajmę...001

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.