Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] AKOYA Avant Quattro


edek95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym pochwalić się moim autkiem :) na tę chwilę sprecyzowanych planów co do niego nie mam, mam nadzieję że jednak w niedalekiej przyszłości coś zacznie się rezać ;) na chwile obecną został zrobiony pakiet startowy (rozrząd + filtry + oleje) + heble bo były w kiepskim stanie :/ Mile widziane będą słowa konstruktywnej krytyki z Waszej strony :)Rocznik 2004, autko ze Szwecji, 1.8 T 163 KM, Quattro, 6-cio biegowy manual, grzane stołki, klima do 16*C, tempomat, brak pełnego FIS-u (sic!), xenony + spryski, elektryka szyb tylko przód :/ 

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam serdecznie! Jeżeli uda Wam się odszyfrować co jest jeszcze na wyposażeniu to dajcie znać! Dzięki :) 

P.S. Mam nadzieję, że uda mi się wpaść na najbliższy spocik w Lbn! ;)

 

 

FullSizeRender (15).jpg

FullSizeRender (14).jpg

FullSizeRender (13).jpg

FullSizeRender (12).jpg

FullSizeRender (11).jpg

FullSizeRender (10).jpg

FullSizeRender (9).jpg

FullSizeRender (8).jpg

FullSizeRender (7).jpg

FullSizeRender (6).jpg

FullSizeRender (5).jpg

FullSizeRender (4).jpg

FullSizeRender (3).jpg
FullSizeRender.jpg

 

Edytowane przez edek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Prezenci sie ladnie![emoji106] 1.8T+Q to poszukiwana kombinacja i bardzo dobra baza do modow.
Na pierwszy rzut oka widac,ze masz fotele Sporty z elektryka ledzwi i ktos dolozyl wieksze koncowki wydechu,co oczywiscie jest na +.[emoji4]
A zaczalbym od tej przycierki (? - nie widze dokladnie na zdjeciu z pozycji telefonu) na prawej stronie przedniego zderzaka; zamontowania uchwytu na kubek - ladnie wypelni dziure,do tego bardzo przydatny[emoji6]; i zabierz torebke z tylnej kanapy,bo Ci ktos szybe wybije probujac sie do niej dorwac.[emoji12]
Tyle na szybki poczatek,pewnie inni tez cos niedlugo dopisza.[emoji4]
Przegladaj forum,znajdz swoja wizje na auto i wrzucaj foty na bierzaco z postepow prac.[emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RobsonSNC dzięki wielkie za miłe słowa! Ta "przycierka" to coś na miano Webasto, muszę tylko dokupić kabelek by w zimie móc podłączyć się do gniazdka i cieszyć się ciepełkiem w środku z rana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura sztos.  Webasto montowane po  skandynawsku tj. w  zderzak . Silnik odpalany na ciepło w mrozach w, widać że zadbana. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tunimu87 dzięki wielkie! Na pewno chciałbym dołożyć listwy s-line + lotka na klapę + zderzak tylny z dyfuzorem. Z przodu nie chcę nic dokładać bo w Lublinie to tylko powyrywam bo takie krawężniki... Przydałoby się powymieniać lampeczki na led-y, dokupić cup holder, zmienić kierę na jakąś z multi, obszycie ręcznego + gałka. Zastanawiam się nad dziennymi z led, bo jakoś nie uśmiecha mi się cały czas jeździć na xenonach, a jest to szwedzka wersja i nie bardzo wiem jak obejść :/ w przyszłości może wejdzie jeszcze jakiś programik pod maskę, ale to jeszcze zobaczymy :) na tę chwilę jestem bardzo zadowolony :) 

P.S. Bym zapomniał! Jeszcze jakieś nowe fele na przyszły sezon, bo w tym już z finansami się nie wyrobie :o 

Edytowane przez edek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie tu nie było! [emoji85]

W aucie praktycznie nic się nie zmieniło ani czasu ani finansów, jedyne co to pakiet zima + wosk [emoji20] przejechane już 15k km, filtry i oleje wymieniane, paliwa nawet dwukrotnie bo po pierwszej wymianie zrobiłem 1k km i niestety Audiczka musiała zostać ściągnięta przez lawetę [emoji22] oprócz tego, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku [emoji56] prawie [emoji23]

Mam pytanie czy Wam też często wywala błąd airbaga? Dodam, że boczny, strona kierowcy. Nie wiem już co robić z tym fantem. Wyskoczy błąd, poruszam kostką, wykasuje, chwile pojeżdżę i znowu [emoji36]

 

 

P.S.

Zapomniałbym dodać! W październiku/listopadzie spotkała mnie nie miła niespodzianka... Panu w Kii podobno puścił elektryczny hamulec ręczny... [emoji24]?

455dd6d80be6ef9aaf6cda0cf9c0b1fe.jpg

fee1707f56d314e1351a09560e1071a4.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na szweda w dobrej kondycji lakier, a co do poduchy tez miałem ten problem jak przesuwałem fotel to sie zapalała wredna sucz :P ale wystarczyły trytytytki i dobrze przypiąć i problem minął pozdr i powodzonka 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany! Pomóżcie :decayed:

Mam taki mały problemik, mianowicie ostatnimi czasy wpadł pakiecik lato. IMG_6591.jpgIMG_6592.jpgIMG_6593.jpgOryginalne fele z A8 nr. 4E0601025ACQPW z oponką w rozmiarze 235/40/18 :banan: 
Wracając do problemu, to brakuje mi dekielków do felg :mellow: znam numer dekielków (4E0601165A 7ZJ) ale na warsztacie stała S8 na takich felgach IMG_6618.jpg

IMG_6619.jpg

(jej dekielki nie mają końcówki numeru, ale one świadczą tylko o kolorze) tylko 19 cali, wziąłem jeden dekielek by porównać czy będzie pasować i ku mojemu zdziwieniu w S8 wszystko pięknie pasowało, a u mnie dekielki się nie "zatrzaskiwały" tylko swobodnie sobie latały, więc podczas jazdy mogłyby wypaść. Ktoś pomoże, co zrobić? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nie jest czasem w tym, że masz "repliki" (dwa rozstawy śrub) one raczej mają swoje dekielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zawias posiadasz , lekka koza jest  /dopa wyżej niż przód/ ?

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3r4 może faktycznie? Ogarnę i dam znać [emoji30]
@dekiel13 to tylko takie złudzenie, tył jest niżej [emoji6] dla mnie wystarczająco, niżej nie schodzę ? co do zawieszenia, już tak było jak kupiłem - 1be? ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2017 o 22:01, dekiel 13 napisał:

Fura sztos.  Webasto montowane po  skandynawsku tj. w  zderzak . Silnik odpalany na ciepło w mrozach w, widać że zadbana. :thumbup1:

Nie webasto tylko defa. Do tego jakiś magik zamontował wtyczkę w na zdesiu.... :facepalm: typowy montaż typowy dla skandynawow... 

5 godzin temu, edek95 napisał:

dla mnie wystarczająco, niżej nie schodzę ? co do zawieszenia, już tak było jak kupiłem - 1be? ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1be stoi we wlepie. Jak chcesz podnieść tył to wsadzaj krążki plastikowe z wersji na gorsze drogi i dobrego nowe gumy, powinno to podnieść tył o jakieś 1-1,5cm ;) 

co do felg to na pewno masz tam taki numer wybity co napisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbas niedługo szykuje się przeglądzik po 15kkm, to odkręcę i sprawdzę numer felgi. Na 99% jestem pewien, że numer jest ten sam, ale kto wie? ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym bardzo podziękować koledze@emilk89 za soczewki b8 poliftowe z adapterami, wszystko w mega stanie! [emoji1320]
Po drugie to jeszcze nie miałem czasu by ściągnąć felę by sprawdzić numer, zrobię to już niedługo.

Wczoraj wieczorkiem zakasaliśmy rękawy ze znajomymi i wzięliśmy się za wymianę soczewek. Nie spodziewaliśmy się, że z tym może być aż tyle pierdzielenia [emoji23] po drodze bez przygód się oczywiście nie obyło [emoji28] brak miejsca by wyciągnąć lampy, zapieczone śruby czy nie wychodząca wtyczka z pinami nie powstrzymały nas przed wymianą [emoji482]
Trochę czasu się zeszło, przynajmniej efekt zadowalający [emoji51] żarniki te same co wcześniej, różnica ogromna, polecam każdemu kto jeszcze nie dokonał tego swapa soczewki [emoji851]
P.S. W lewym reflektorze silniczek mi padł od poziomowania, ma ktoś może jego numer? [emoji1317]

Stara soczewka, oryginalna B6
60243b6832f0de15de569e3e01787732.jpg
Nowa soczewka, B8 polift
54d5c6ba244e062c637389946ce05b39.jpg
Piękne wypalenie w starej [emoji23]
62a05178225212b1d2a6ce5e1678b4f5.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeczek jest, przysłali z chromem więc czas powymieniać wszystkie przyciski na te z chromem ? posiada ktoś? ?

03FADDA4-588C-495A-BC37-88B4D7026751.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ?
Niedługo minie rok odkąd trwa mój romans z tą ślicznotką ? przeżyliśmy razem nieco ponad 33k kilometrów, mieliśmy wzloty i upadki, gorsze chwile ale i również chwile wspaniałych uniesień ?

Pierwsze dwa zdjątka z szybciutkiej kąpieli po trasie (robactwo daje się we znaki na lakierze) a już słyszę, że za oknem zaczyna padać ? 
Kolejne dwa pokazują nareszcie działające swiatła, soczewka B8 lift, stare żarniki zenon + w końcu działające silniczki od poziomowania! To powinno być zrobione od razu...
Dekielków jak nie miałem tak dalej nie mam i chyba pryndko się to nie zmieni, całkowicie nie mam czasu ostatnio...

Dobrej nocki! ?

FUZH7382.JPG

ECDJ8903.JPG

IMG_7920.JPG

IMG_7921.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taka klątwa, zawsze po myciu auta zaczyna padać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...