Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wylatujące śmieci (pianka) z nawiewu


Hezen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czym podkleić klapę nawiewu z której sypie się oryginalna pianka?

Mam piankę wygłuszającą pod panele o grubości 3mm, miałem zamiar ją podkleić na gorący klej z pistoletu.

Czy ktos z forumowiczów ma jakieś info lub sam u siebie podklejał to czym i jakim sposobem? Za wszelkie info byłbym wdzięczny :)

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja okleiłem wszystkie klapki sztuczną skórą na klej bonaterm.   Jakieś dwa dni po zabiegu czuć klej z nawiewów i to dość mocno ale później  wszystko odparuje i jest git i wreszcie jak włączę grzanie na nogi to daje na nogi a nie wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem na innych forach i pianka 3mm pod panele podłogowe się nadaje, ale kleić będę po trochu klejem szybkoschnącym.

Pierwszym problemem z nawiewami był pył i kawałki pianki z kratek, potem po ustawieniu nadmuchu na szybę lub nogi było delikatne wianie powietrza z bocznych kratek.

Autko mam już rozdłubane czyli decha już zrzucona i wystarczy że tunel wyciągnę i zacznę podklejanie wszystkich klap żeby po jakimś czasie nie wracać do tematu.

Wszystkie stare pianki sypią i są w kiepskim stanie więc dodatkowo wymiana na nowe pianki uszczelniające wlotu świeżego powietrza (pod filtrem kabinowym, łączenie tunelu z karoserią) jak i przy łączeniu deski z wlotem na szybę oraz łączenie na kratki - przy klapie centralnej.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...