Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia lusterka w osłonie przeciwsłonecznej


pbartek_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przewertowałem wszystkie tematy w tym dziale i nie znalazłem nic na temat mojego problemu. 

Mianowicie, nie działa mi podświetlenie lusterka od strony kierowcy, które powinno zapalać się po odsunięciu tej małej roletki w osłonie przeciwsłonecznej. Zaznaczę że nie jest to wina żarówki, ponieważ przekładałem od strony pasażera (gdzie wszystko działa) i również występuje ten sam problem.

Gdzie szukać przyczyny? W samej roletce lusterka, czy trzeba kombinować i zdejmować posdufitkę? 

PS. Nie wiem, czy są inne osłony niż te, które mają podświetlenie w podsufitce ale ja takie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontuje​ cala osłonkę, przykręcona jest na śrubkę w tym miejscu co drut w podsufitkę wchodzi od strony drzwi, może komuś się zepsuło i założył bez podświetlenia, jak zdejmiesz powinna być wtyczka , jeśli jest a nie działa to mogło ulec uszkodzeniu, u mnie jak za daleko wypchne w stronę szyby również nie działa, ale tak jak mowie trzeba wyjąć i zobaczyć jaka wogule jest, czy ma kostki do podpięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej pisze, zdemontuj całą osłonę i zobacz czy masz przy niej wtyczkę i czy jest podłączona.

Jeżeli wszystko będzie na miejscu to pewnie włącznik padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...