Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4, B6] Srebrne 1.9 TDI, #odzeradobohatera


Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Jestem w zasadzie nowy, mam jeden temat dotyczący mojej pompy, z którą już się uporałem. Chciałbym zaprezentować Wam moją zwykłą audiczkę, którą na prawdę szanuję i wkładam w nią większość swoich pieniędzy... niestety, wymaga jeszcze sporo wkładu finansowego, aby wyglądała i prezentowała się tak jakbym chciał. Mam nadzieję, że napiszecie mi kilka ciekawych propozycji (choć parę fajnych innowacji zaczerpnąłem już od kolegów stąd) oraz zmotywujecie do działania, bo przecież wszyscy tutaj kochamy tę markę. Samochód zakupiłem "po pieniądzach", a więc spodziewać się można, że jej stan był co najmniej średni, mam na myśli przednie błotniki oraz klapę z tyłu - to wszystko jest już zrobione... niestety nie posiadam zdjęć po kupnie, bo mógłbym przedstawić Wam stan faktyczny tego samochodu po moim zakupie, a stan aktualny - gdzie włożyłem sporo pracy i pieniędzy. Środek samochodu był mocno zaniedbany, jedyną rzeczą, która w zasadzie mnie zaskoczyła to podsufitka - nie wypalona, nie zżółkła, bez brudu i przetarć.... i tak, w samochodzie czuć było dziwny zapach, ale to może dlatego, że odkupiłem ją od dość starszego Pana. Na obecną chwilę? - środek prezentuje się całkiem nieźle, użyłem carbonowej folii na wytarte plastiki deski rozdzielczej oraz drzwi, posprzątałem - choć zdjęcia są przed takowym zabiegiem. Sukcesywnie zdjęcia będę dodawał. Folią planuję obkleić jeszcze więcej rzeczy, tudzież plastik lewarka zmiany biegów, plastiki klamek u drzwi.

Na obecną chwilę chciałbym zmienić/dodać:


-malowanie całego samochodu na niebieski metalic (wymaga jeszcze delikatnych poprawek lakierniczych, a to dobry moment do odświeżenia i przemalowania)
-ori lotka klapy w kolorze od sline
-kubełkowe fotele sline, w pół-skórze
-światła tył, aktualnie folia przyciemniająca (niektórzy mówią, że ok - mi nie podchodzą)
-alufelgi 17" - nie wiem jakie, sugestie mile widziane
-kompletna kierownica sline

W zasadzie? To mi wystarczy, nie wymieniam tutaj pierdół, które cieszą oko... mam na myśli podświetlenie z emblematem AUDI po otwarciu drzwi, ale to wiadomo - kosmetyka. Przepraszam za jakość zdjęć, za jakiś czas na pewno się poprawię. Jeżeli macie jakieś pytania bądź sugestie - bardzo chętnie odpowiem oraz poczytam.

6lnyqU7.jpeg[JR1Jq4E.jpegHo4NUoD.jpeg


Delikatnie jest obniżony, bardzo podoba mi się nakładka zderzaka, ale często bywa z nią kłopot.... zresztą, sami zobaczcie:

vQx6Ola.jpeg
Ow08MPk.jpegrj6SddF.jpeg


Póki co nie mam więcej, niestety. Uwierzcie mi na słowo, że zaniedbana była bardzo... choć uważam, że za pieniądze jakie ją nabyłem było warte - choćby dla silnika, z którym póki co nie ma problemu, żadnych wycieków czy niepokojących dźwięków. Nowe zawieszenie, nowa pompa wspomagania i w zasadzie póki co (odpukać) to wszystko co zrobiłem mechanicznie, można to tak nazwać? :) Dzięki śliczne za przeczytanie i obejrzenie, mam nadzieję, że jakoś bardzo mnie tutaj nie zjedziecie. Pozdro i szerokości, klubowicze! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2017 o 17:25, Miras95 napisał:

Ładna sztuka :)

Środki lamp masz w czarnym połysku  ?

Nie jest to jakiś mega połysk, wydaje mi się, że zdjęcia po prostu w taki sposób to odzwierciedliły... aczkolwiek można odnieść takie wrażenie, mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...