Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Doświetlanie zakrętów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio coraz więcej samochodów posiada taką funkcję. W większości , realizowane jest to halogenami i stąd pomysł czy czegoś podobnego nie wyrezać u siebie w :audi:

Czy ktoś z was próbował coś takiego robić i czy w ogóle jest sens się w to bawić .

Opublikowano

hmmm... pomocne to może i jest ale wygląda moim zdaniem prześmiesznie i beznadziejnie...

Zresztą szczerze mówiąc nie wiem czy takie doświetlanie halogenami coś w ogóle daje.

Raz jechałem fiatem z taką funkcją i mnie to poprostu rozpraszało, a dużej poprawy świecenia nie widziałem.

Wydaje mi się że jak są dobre światła to doświetlanie zakrętów nie jest potrzebne.

BTW. Ciekawe co mówią przepisy na temat doświetlania zakrętów, bądz co bądz dzieje sięto za pomocą świateł przeciwmgielnych a ich używanie podczas dobrej przejrzystości powietrza jest zabronione

Opublikowano

a mnie nic tak nie śmieszy jak widzę Fiata Punto w którym świeci się jeden halogen przy włączonym migaczu hehehe , niezła obora :decayed:

Opublikowano

a mnie nic tak nie śmieszy jak widzę Fiata Punto w którym świeci się jeden halogen przy włączonym migaczu hehehe , niezła obora :decayed:

dokładnie :polew:

tez mi sie wydaje ze to za wiele nie daje a smiesznie wyglada jak masz xenon i włacza ci sie żółciutki halogenik :gwizdanie:

Opublikowano

No widzicie a ja uwazam ze to calkiem fajna sprawa muj starszy ma paska z 2008 z bi xenon skretny +doswietlanie zakretow i uwazam ze to po mimo naprawde dobrych swiatel jast naprawde pomocne i praktyczne , jezdze tym autkiem troche i to szczegulnie nocami wiec mam porownanie :a4fan:

Opublikowano

tak ale tam jest to calkiem inaczej rozwiazane. Skreca xenon a nie zapala sie na dole halogenik

Opublikowano
  • Autor

Chyba sobie odpuszczę ten temat. Ostatnio widziałem coś takiego w nowej c-klasie i rzeczywiście wygląda to delikatnie mówiąc-śmiesznie .Z drugiej strony nie chodzi o wygląd a o funkcjonalnośći bezpieczeństwo W naszych furkach ten halogenik jest dosyć mały i efekt doświetlenia może być mizerny, a w skodzie i mietku są całkiem pokaźnych rozmiarów. Skrętne reflektory to już mega wypas , ale poza zasięgiem rezacza amatora :(

Opublikowano

Nie ważne Fiat czy Mercedes jak się zapala dolny halogen na skrzyżowaniu w mieście to zawsze jest qpa.Takie rozwiązanie jak w Passacie czy w większości modeli BMW z bi xenonem gdzie światło, które doświetla jest białe i na prawdę można to docenić jadąc nocą krętą leśną droga.

Opublikowano

Chyba sobie odpuszczę ten temat. Ostatnio widziałem coś takiego w nowej c-klasie i rzeczywiście wygląda to delikatnie mówiąc-śmiesznie .Z drugiej strony nie chodzi o wygląd a o funkcjonalnośći bezpieczeństwo W naszych furkach ten halogenik jest dosyć mały i efekt doświetlenia może być mizerny, a w skodzie i mietku są całkiem pokaźnych rozmiarów. Skrętne reflektory to już mega wypas , ale poza zasięgiem rezacza amatora :(

Ilekroć wychodzę z roboty, to mam ochotę, mechaniora opierdzielić, że nie posprawdzał żarówek na przeglądzie. Tak to wygląda. :polew:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mój sąsiad ma coś takiego w Octawii... a ja przez pewien czas myślałem że coś ma nie halo z tymi przeciwmgielnymi:)

Jak by ktoś bardzo chciał to układ można kupić tutaj: http://cubeelectronics.com/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.