Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Marcin_G napisał:

Ok to jutro podeśle.
A co to jest auxhilary oraz seat heat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Webasto

Godzinę temu, Marcin_G napisał:


Jeśli grzane fotele to mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak grzane fotele, ale tam powinno być to mimo wszystko odznaczone.

10 minut temu, MarcinOslo napisał:

Bledu 02169 z mikrofonem tez nie ma prawa byc.

Wszystkie sa do usuniecia.

Marcinie uporządkowałem ten bajzel i błąd znikł. Też mam mikrofon ale wydaje mi się że to kwestia instalcji chyba.

 

Tego skryptu nadal nie moge odpalić.

Nie moge tez zrobic formatu dysku

Opublikowano

Wreszcie ruszyliście temat :)

Jaki macie mikrofon w podsufitce? Pojedyńczy, podwójny czy potrójny?

Obstawiam, że pojedyńczy. A jednostka w tel equipment ma zaznaczone inaczej. To też jest w zielonym menu, nie pamiętam dokładnie gdzie. Sprawdzę wam dziś wieczorem.

Grzane fotele mogą zostać. Przed i polift mają podłączone tak samo, różnica jest w panelu klimy.

 

Opublikowano

/diagnose/coding/connected micro - odznaczcie ptaszka z 2jki... i restart jednostki. Kasujecie błąd i patrzycie czy wróci. Ale polecam zainstalowanie podwójnego.

Edytowane przez Gość

Opublikowano
50 minut temu, pydzik napisał:

/diagnose/coding/connected micro - odznaczcie ptaszka z 2jki... i restart jednostki. Kasujecie błąd i patrzycie czy wróci. Ale polecam zainstalowanie podwójnego.

Grzane fotele mają być odznaczone bo inaczej będzie błąd wywalać. Nie sterujesz nimi z poziomu MMI tylko z klimatronica.

Co do mikrofonu ja mam 3 bo mam banga.

Opublikowano
  • Autor

Czyli standardowo powinien być jeden tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
16 minut temu, Marcin_G napisał:

Czyli standardowo powinien być jeden tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam dwa zaznaczone i mam błąd

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

Grzane fotele mają być odznaczone bo inaczej będzie błąd wywalać. Nie sterujesz nimi z poziomu MMI tylko z klimatronica.

Co do mikrofonu ja mam 3 bo mam banga.

Zgoda co do sterowania, ale 5F ma to w d... co masz tam zaznaczone w przypadku grzanych stołków... zresztą, to i tak już nie problem skoro błąd Comm distruptions wam znikł.

Jak masz 3 mikrofony i przechodziłeś z 3G to podłączenie jest to samo. Nie ruszaliście nic w wiązce z tyłu? Działa wam dobrze sterowanie głosem?

Edytowane przez Gość

Opublikowano
8 minut temu, pydzik napisał:

Zgoda co do sterowania, ale 5F ma to w d... co masz tam zaznaczone w przypadku grzanych stołków... zresztą, to i tak już nie problem skoro błąd Comm distruptions wam znikł.

Jak masz 3 mikrofony i przechodziłeś z 3G to podłączenie jest to samo. Nie ruszaliście nic w wiązce z tyłu? 

Jak miałem zaznaczone grzane fotele walił błędem. Jak odznaczyłem bład dało sie skasować. więc cos ma :)

Ja przechodzilem z 2G high na 3G+ wydaje mi sie ze instalacja jest inna. U nie ktorych idzie z jednej wtyczki kabel na 3 mikrofony u mnie jest jeden osobno a dwa z wtyczki niebieskiej

Opublikowano
  • Autor

Ja sprawdzę jutro. Czyli jak przechodzilem z3g hdd to ile powinno być mikrofonow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W 2G z Bangiem masz inaczej pociągnięte mikrofony. Nie wiem czy one same nie są inne. Zielone menu Ci napewno nie pomoże. Takiej konwersji nie robiłem, nie pomogę. Przykro mi.

W 3G High jak miałeś voice input to miałeś 2, jak Bang to 3. Ale podłączenie w 3G i 3G+ jest to samo.

Opublikowano
  • Autor
W 2G z Bangiem masz inaczej pociągnięte mikrofony. Nie wiem czy one same nie są inne. Zielone menu Ci napewno nie pomoże. Takiej konwersji nie robiłem, nie pomogę. Przykro mi.
W 3G High jak miałeś voice input to miałeś 2, jak Bang to 3. Ale podłączenie w 3G i 3G+ jest to samo.

Czyli rozumiem po odznaczeniu tego co kolega wyżej napisał powinno być Ok tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
Sorry chodziło mi o cardevicelist bo tam może być jeszcze namieszane.

Oto i one
IMG_1656.JPGIMG_1657.JPGIMG_1658.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
8 minut temu, Marcin_G napisał:


Oto i one
IMG_1656.JPGIMG_1657.JPGIMG_1658.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli nie masz pamięci foteli i systemu otwierania bramy to tutaj jest ok. Sprawdz jeszcze w CAR ogólnie czy gdzies nie masz zaznaczone batery level lub sliding roof.

Opublikowano

A Weariness recognition? To w przedlifcie chyba nie będzie działać.

Opublikowano

Tak jeszcze to trzeba wyłączyć.

Opublikowano
  • Autor

Po wprowadzeniu wszystkich zmian teraz wyglada to nastepujaco:

03276 - Please Check Software Version Management 
            000 -  - 
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 6
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 90
                    Mileage: 220814 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2017.12.13
                    Time: 16:19:49

             Freeze Frame:
                    Text: DU9356,Front,M,0,0,6                    

03389 - Data Set Implausible 
            000 -  - 
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 90
                    Mileage: 220814 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2017.12.13
                    Time: 16:19:48

             Freeze Frame:
                    Voltage: 11.90 V
                    Bin. Bits:      010

03623 - Invalid Secruity/Release Code 
            000 -  - 
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 6
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 90
                    Mileage: 220814 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2017.12.13
                    Time: 16:19:48

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0004
                    Hex Value: 0x0009
                    Count: 7

Opublikowano
  • Autor
Tak jeszcze to trzeba wyłączyć.

Wychodzi n to ze jest jeszcze złe coś zakodowane :/ ale mikrofon znikł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
21 minut temu, Marcin_G napisał:


Wychodzi n to ze jest jeszcze złe coś zakodowane :/ ale mikrofon znikł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli zmieniłeś to co kolega pisał i zaznaczyłeś 2 mikrofony ? i znikło ?

Co do kodowań jeszcze patrzyłeś na to co mówiłem ?

W carmenuoperation zmien jeszcze suwakiem na zero Bord Book.

Potem wejdz w carfuncionlist i tam tez ma byc to odznaczone. Masz mieć tam zaznaczone tylko PDC, AM/FM i MFL type

 

Powinno zniknąć. Bo podswietlania nog i drzwi na pewno nie masz?

Opublikowano
  • Autor
Czyli zmieniłeś to co kolega pisał i zaznaczyłeś 2 mikrofony ? i znikło ?
Co do kodowań jeszcze patrzyłeś na to co mówiłem ?
W carmenuoperation zmien jeszcze suwakiem na zero Bord Book.
Potem wejdz w carfuncionlist i tam tez ma byc to odznaczone. Masz mieć tam zaznaczone tylko PDC, AM/FM i MFL type
 
Powinno zniknąć. Bo podswietlania nog i drzwi na pewno nie masz?

Tak. Miałem zaznaczone dwa mikrofony zaznaczyłem tylko ze jeden i poszło. Ok idę Tamto sprawdzic. Nie nie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 minuty temu, Marcin_G napisał:


Tak. Miałem zaznaczone dwa mikrofony zaznaczyłem tylko ze jeden i poszło. Ok idę Tamto sprawdzic. Nie nie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To też odznacze ten mikrofon i zobacze :) bo mam dwa zaznaczone.

Jest jeszcze jedna zakładka nie pamiętam jak sie zwie :) masz tam miec tez odznaczone RDK w tej zakladce sa 4 pozycje kwadraty podswietlony albo nie.

Powiedz jeszcze czy miales zakodowane że pokazywalo ci poziom oleju ? wczesniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.