Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM


Marcin_G

Rekomendowane odpowiedzi

To też odznacze ten mikrofon i zobacze [emoji4] bo mam dwa zaznaczone.
Jest jeszcze jedna zakładka nie pamiętam jak sie zwie [emoji4] masz tam miec tez odznaczone RDK w tej zakladce sa 4 pozycje kwadraty podswietlony albo nie.
Powiedz jeszcze czy miales zakodowane że pokazywalo ci poziom oleju ? wczesniej

Odznaczone i dalej to samo. Tak miałem pomiar oleju. Zrzucam wszystkie screeny z menu car jak mógłbyś jeszcze raz zerknąć.IMG_1661.JPGIMG_1662.JPGIMG_1663.JPGIMG_1664.JPGIMG_1665.JPGIMG_1666.JPGIMG_1667.JPGIMG_1668.JPGIMG_1669.JPGIMG_1670.JPGIMG_1671.JPGIMG_1673.JPGIMG_1674.JPGIMG_1675.JPGIMG_1676.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carextdevice list zaznacz Oil level gauge

Carfunctionlist to samo Oil level gauge. I teraz nie wiem jakie masz PDC przód i tył ? czy sam tył ? jak masz sam przód to powinno być zaznaczone CHYBA to 1 a jak P+T to to 2 (ja tak mam)

Reszta powinna być ok. Nie zapomnij zrobić restartu MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carextdevice list zaznacz Oil level gauge
Carfunctionlist to samo Oil level gauge. I teraz nie wiem jakie masz PDC przód i tył ? czy sam tył ? jak masz sam przód to powinno być zaznaczone CHYBA to 1 a jak P+T to to 2 (ja tak mam)
Reszta powinna być ok. Nie zapomnij zrobić restartu MMI

Mam sam tył Ok sprawdzę i napisze co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carextdevice list zaznacz Oil level gauge
Carfunctionlist to samo Oil level gauge. I teraz nie wiem jakie masz PDC przód i tył ? czy sam tył ? jak masz sam przód to powinno być zaznaczone CHYBA to 1 a jak P+T to to 2 (ja tak mam)
Reszta powinna być ok. Nie zapomnij zrobić restartu MMI

Zaznaczyłem obydwa pdc na 1 i dalej to samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin_G napisał:


Zaznaczyłem obydwa pdc na 1 i dalej to samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie miałeś zaznaczyć oba tylko albo to pierwsze tylko albo to drugie tylko. Ja mam drugie ale to chyba wynika z tego że mam P+T. Te oleje pozaznaczałeś ? restart zrobiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pydzik napisał:

To usuniesz robiąc: http://www.audienthusiasts.com/Application_SVMError.html

Boardbook może zostać, jak chcecie to mam z RS5, można sobie klikać...

 

@Gibons Tobie błąd mikrofonów nie zniknie, musisz podłączenie zmienić.

Powiesz mi jak usunac to ?

I czemu nie moge sformatowac dysku z mapa ?

03623 - Invalid Secruity/Release Code 
            000 -  - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w carbuss ma byc inaczej PDC ustawione przy samym tyle ? możesz tam poprobowac bo tutaj raczej wszystko ok. Jak zaznaczyles te oleje i PDC 1 lub 2 a nie oba na raz. I nie dziala to jedynie tam jeszcze bym widzial cos nie tak. Chyba ze masz jakies wyposazenie ktorego nie zaznaczylismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wersje softu, mapy i którym aktywatorem robiłeś? I co już robiłeś żeby to usunąć? :)

 

Po co chcesz formatować? Formatowanie to zaprzeszłość z dawnych czasów, teraz skrypty wykonywane po updacie mapy zajmują się wszystkim co trzeba (poza google earth :P ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś zaznaczyć oba tylko albo to pierwsze tylko albo to drugie tylko. Ja mam drugie ale to chyba wynika z tego że mam P+T. Te oleje pozaznaczałeś ? restart zrobiłeś ?

No o oleje mi chodziło ze zaznaczyłem oba. Z pdc wcześniej miałem tylko drugie. Teraz zaznaczyłem tylko 1 i tez wali bledy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam błąd 03175 lub 03157. Ponoć to przez to ze nie zrobilem formatu przed wgraniem. Próbowałem z zielonego menu robić ale coś tam poszło mapy niby znikły ale jak wszedłem w HDD to były jakieś pliki próbowałem kilka razy i nic. Mapy mam 6.24.2 a soft 942. mapy soft i aktywator map dziala. o5com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin_G napisał:


No o oleje mi chodziło ze zaznaczyłem oba. Z pdc wcześniej miałem tylko drugie. Teraz zaznaczyłem tylko 1 i tez wali bledy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a probowales zaznaczyc tylko drugi juz po zmianie tych olei ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_G jeżeli znikł Ci 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption to już zostaw zielone menu. Pozostałe 3 to rzeczy związane z softem.

@Gibons pytam o to jaki aktywator a nie czy działa. Do map .23 .24 i .25 są conajmniej 3 typy aktywatorów, w czym jeden/dwa z nich miesza z plikami .fsc lub je usuwa i potem masz Invalid security lub Invalid data set. Raz to miałem i żadna zabawa w zielonym menu nie pomagała, aczkolwiek nie próbowałem usuwać partycji navi. Ograłem jeszcze raz soft z oryginalnej karty, mapy z polecanego źródła, dobry aktywator i jedyne co miałem 03276 - Check SVM które łatwo usuwasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pydzik napisał:

@Marcin_G jeżeli znikł Ci 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption to już zostaw zielone menu. Pozostałe 3 to rzeczy związane z softem.

@Gibons pytam o to jaki aktywator a nie czy działa. Do map .23 .24 i .25 są conajmniej 3 typy aktywatorów, w czym jeden/dwa z nich miesza z plikami .fsc lub je usuwa i potem masz Invalid security lub Invalid data set. Raz to miałem i żadna zabawa w zielonym menu nie pomagała, aczkolwiek nie próbowałem usuwać partycji navi. Ograłem jeszcze raz soft z oryginalnej karty, mapy z polecanego źródła, dobry aktywator i jedyne co miałem 03276 - Check SVM które łatwo usuwasz. 

Stąd mam wszystko.

http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/113737-mmi-3g-3gp-navigation.html

 

Czyli powinienem jeszcze raz wgrać soft ? i mapy ? Może masz jakieś z pewnego źródła ? to wydawało mi się pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

invalid seciurity nie moge w ogole usunac wkladam SD odpalam pokazuje się obraz i napis zebym nacisnac duze pokretlo poczym naciskam i nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_G jeżeli znikł Ci 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption to już zostaw zielone menu. Pozostałe 3 to rzeczy związane z softem.
[mention=27271]Gibons[/mention] pytam o to jaki aktywator a nie czy działa. Do map .23 .24 i .25 są conajmniej 3 typy aktywatorów, w czym jeden/dwa z nich miesza z plikami .fsc lub je usuwa i potem masz Invalid security lub Invalid data set. Raz to miałem i żadna zabawa w zielonym menu nie pomagała, aczkolwiek nie próbowałem usuwać partycji navi. Ograłem jeszcze raz soft z oryginalnej karty, mapy z polecanego źródła, dobry aktywator i jedyne co miałem 03276 - Check SVM które łatwo usuwasz. 

Czyli po wgraniu nowych map powinno być Ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin_G napisał:


Czyli po wgraniu nowych map powinno być Ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakie masz teraz mapy i soft ?

 

PS odznaczyłem ten mikrofon i błąd zniknął :) muszę tylko zobaczyć czy działa zestaw głośnomówiący tak jak trzeba, ale błędu niema.

Został mi tylko data set i invalid seciurity.

 

Może ma ktoś pewne mapy 25? chciałbym sformatować (ale dalej nie wiem jak) i wgrać na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz teraz mapy i soft ?
 
PS odznaczyłem ten mikrofon i błąd zniknął [emoji4] muszę tylko zobaczyć czy działa zestaw głośnomówiący tak jak trzeba, ale błędu niema.
Został mi tylko data set i invalid seciurity.
 
Może ma ktoś pewne mapy 25? chciałbym sformatować (ale dalej nie wiem jak) i wgrać na nowo.
IMG_1679.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...