Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan


Jan_Niezbędny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Audiczka jest w moich rękach niecałe 3 tygodnie w tym czasie został wymieniony kompletny rozrząd i hamulce przód oraz felgi zmienione na 17 s-line. Przy okazji wizyty w warsztacie Dan V.A.G.  samochód został poddany chip tuningowi.  Dziś doszły kolejne części tj. dystanse 10mm przód i 20 mm tył. 20170829_124524(1).jpg

Im więcej czytam tym więcej zamawiam :) siłowniki do otwierania tylnej klapy zamówione :)20170829_125625(1).jpg

 

a tutaj zdjęcie na szybko :)

 

Plany....

Wymiana podsufitki na czarną, żarówek na ledy, "prowadzenie do domu", no i na koniec najważniejsze moc.... wydech, fmic, turbo, dp itd...

 

edit:

zachorowałem na dokładkę z cupry

 

Edytowane przez Jan_Niezbędny
dadana treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc racjonalnie na budżet to chciałbym się wyrobić do końca roku. Pozbierać wszystkie graty i wtedy za jednym zamachem zrobić. A wtedy zostanie tylko nitro. Ale na wszystkie te modyfikacje potrzeba worka pieniędzy :D. A teraz bardziej przyziemnie to koła na zimę, mam ori felgi 16 muszę je pomalować proszkowo i kupić opony. A nawet nie wiem jaki kolor wybrać czarny biały czy zostać przy srebrnym.

edit:

jeszcze aku do wymiany bo zimy nie przeżyje. A dodatkowo przy odpaleniu napięcie tak spada na pompie abs ze potrafi błąd wywalić z hamulców

Edytowane przez Jan_Niezbędny
reedycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo długa droga przed toba....
Nie inwestuj w 16' bo zaraz bedziesz pchał wieksze heble i gdzie to założysz[emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa długa ..... a na 16 zimę chce przelatać :) malowanie proszkowe w robocie mam za free więc na obdrapanych wstyd jeździć. A jak pomaluje to lepiej później sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt iż nie mogę znaleźć zderzaka nie daje mi spać ale znalazłem na alle coś takiego i to w kolorze362edc1b4eb9bae30677a722d9fa.jpg

Muszę się nad tym dobrze zastanowić czy nie będę później pluł sobie w brodę że nie poczekałem

 

Kolejny problem to podłokietnik

9233864_20170831_105718.jpg

9233865_20170831_105724.jpg

 

wystarczy nowy przycisk za 20 pln z alle.. ??  czy czegoś jeszcze brakuje ??

 

edit;

 

kolejne graty wjechały :) sam jestem ciekaw czy będzie działać

9246020_20170901_131502.jpg

 

Edit:

 

Siłowniki zamontowane. Maly bajer a cieszy. 

edit:

 

Podłokietnik naprawiony

Aku do wymiany ;/

Edytowane przez Jan_Niezbędny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudno, zimno mokro ale aku wymieniony i dystanse na aucie

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/9/8/9313324_20170908_103324.jpg

Jeszcze tylko opony do wymiany bo poprzedni właściciel przyoszczędził i za wąskie są

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pezet202 napisał:

Powodzenia w modach :hi:

Dzięki na pewno się przyda, teraz czekam na zderzak i końcówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan_Niezbędny napisał:

Dzięki na pewno się przyda, teraz czekam na zderzak i końcówki :)

Ja już wydech 1.8T zabezpieczyłem srebrzanką, a dzisiaj wróciłem od lakiernika i dokładka na 2 kominy zamontowana :D w poniedziałek zamawiam końcówki Ulter 90 i za tydzień montaż wydechu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mod z siłownikami okazał się porażką = nie działają.

W aucie wymieniłem termostat o ori po 15 latach przestał działać i czujnik biegu wstecznego.

Wskoczył też pakiet zima. Ori biedronki zostały wypiaskowane i pomalowane proszkowo. Wskoczyły nowe zimówki i dywaniki gumowe petexa.

Hidy wyleciały bo sypały strasznie błędami na pompę abs a to może się źle skończyć. Wstawiłem osram cool blue i night breaker. Świeci pięknie.

Teraz czekam na montaż fmica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modach ;)

Które hidy tak Ci siały błędami? Ja mam hidy od ponad 2 lat i nie mam żadnych błędów jedyne co to zakłócają mi radio :D 

Ps. Mod z siłownikami przy tych temperaturach (~0) niestety działa słabiej niż w lato, nie przejmuj się :D Ile Nm masz siłowniki i ile podkładek ? Zerknij w mój temat mój komplet elegancko śmiga nawet teraz przy ujemnych powoli, bo powoli ale otwiera klapę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2017 o 11:09, eryczek93 napisał:

Powodzenia w modach ;)

Które hidy tak Ci siały błędami? Ja mam hidy od ponad 2 lat i nie mam żadnych błędów jedyne co to zakłócają mi radio :D 

Ps. Mod z siłownikami przy tych temperaturach (~0) niestety działa słabiej niż w lato, nie przejmuj się :D Ile Nm masz siłowniki i ile podkładek ? Zerknij w mój temat mój komplet elegancko śmiga nawet teraz przy ujemnych powoli, bo powoli ale otwiera klapę ;) 

Hidy miałem vertexa slim a siłowniki z alle jakis komplet gotowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima mroźna,dzień krótki i garażu zimno... Ale udało się zlikwidować baldachim z nad głowy i wskoczyła czarna podsufitka z kompletem plastików od s4. Dodatkowo na auto została położona powłoka hydrofobowa gtechniq exo v3

27857841_775366439327834_3335308834252472271_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...