Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jan_Niezbędny

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zima mroźna,dzień krótki i garażu zimno... Ale udało się zlikwidować baldachim z nad głowy i wskoczyła czarna podsufitka z kompletem plastików od s4. Dodatkowo na auto została położona powłoka hydrofobowa gtechniq exo v3
  2. Hidy miałem vertexa slim a siłowniki z alle jakis komplet gotowca
  3. Taka ekipa rezaczy z Bytowa tak blisko wybieram się do was na ściemnianie hehehe bo w Bytowie robią to pierwszorzędnie
  4. Niestety mod z siłownikami okazał się porażką = nie działają. W aucie wymieniłem termostat o ori po 15 latach przestał działać i czujnik biegu wstecznego. Wskoczył też pakiet zima. Ori biedronki zostały wypiaskowane i pomalowane proszkowo. Wskoczyły nowe zimówki i dywaniki gumowe petexa. Hidy wyleciały bo sypały strasznie błędami na pompę abs a to może się źle skończyć. Wstawiłem osram cool blue i night breaker. Świeci pięknie. Teraz czekam na montaż fmica
  5. Dzięki na pewno się przyda, teraz czekam na zderzak i końcówki
  6. Brudno, zimno mokro ale aku wymieniony i dystanse na aucie http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/9/8/9313324_20170908_103324.jpg Jeszcze tylko opony do wymiany bo poprzedni właściciel przyoszczędził i za wąskie są
  7. zderzak tył <3
  8. Fakt iż nie mogę znaleźć zderzaka nie daje mi spać ale znalazłem na alle coś takiego i to w kolorze Muszę się nad tym dobrze zastanowić czy nie będę później pluł sobie w brodę że nie poczekałem Kolejny problem to podłokietnik wystarczy nowy przycisk za 20 pln z alle.. ?? czy czegoś jeszcze brakuje ?? edit; kolejne graty wjechały sam jestem ciekaw czy będzie działać Edit: Siłowniki zamontowane. Maly bajer a cieszy. edit: Podłokietnik naprawiony Aku do wymiany ;/
  9. Jak się okazało, to już pisałem przez alle i dalej szukam
  10. No to szukam, bo znalazłem podobne z tworzywa co niezbyt mi się widzi. edit: A od sedana pasuje ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.