Treść opublikowana przez Jan_Niezbędny
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Zima mroźna,dzień krótki i garażu zimno... Ale udało się zlikwidować baldachim z nad głowy i wskoczyła czarna podsufitka z kompletem plastików od s4. Dodatkowo na auto została położona powłoka hydrofobowa gtechniq exo v3
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Hidy miałem vertexa slim a siłowniki z alle jakis komplet gotowca
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
uuuuu to widze że tym bardziej trzeba się wybrać do Bytowa
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
i magazyn w Rokitach spory
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Taka ekipa rezaczy z Bytowa tak blisko wybieram się do was na ściemnianie hehehe bo w Bytowie robią to pierwszorzędnie
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Niestety mod z siłownikami okazał się porażką = nie działają. W aucie wymieniłem termostat o ori po 15 latach przestał działać i czujnik biegu wstecznego. Wskoczył też pakiet zima. Ori biedronki zostały wypiaskowane i pomalowane proszkowo. Wskoczyły nowe zimówki i dywaniki gumowe petexa. Hidy wyleciały bo sypały strasznie błędami na pompę abs a to może się źle skończyć. Wstawiłem osram cool blue i night breaker. Świeci pięknie. Teraz czekam na montaż fmica
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
A jak z trakcją ??
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Czas na butelki w bagażnik
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Dzięki na pewno się przyda, teraz czekam na zderzak i końcówki
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Brudno, zimno mokro ale aku wymieniony i dystanse na aucie http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/9/8/9313324_20170908_103324.jpg Jeszcze tylko opony do wymiany bo poprzedni właściciel przyoszczędził i za wąskie są
-
A4 b6 1.8T AVANT LZ5F
zderzak tył <3
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Fakt iż nie mogę znaleźć zderzaka nie daje mi spać ale znalazłem na alle coś takiego i to w kolorze Muszę się nad tym dobrze zastanowić czy nie będę później pluł sobie w brodę że nie poczekałem Kolejny problem to podłokietnik wystarczy nowy przycisk za 20 pln z alle.. ?? czy czegoś jeszcze brakuje ?? edit; kolejne graty wjechały sam jestem ciekaw czy będzie działać Edit: Siłowniki zamontowane. Maly bajer a cieszy. edit: Podłokietnik naprawiony Aku do wymiany ;/
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
No nie mylisz się ;P
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Jak się okazało, to już pisałem przez alle i dalej szukam
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
No to szukam, bo znalazłem podobne z tworzywa co niezbyt mi się widzi. edit: A od sedana pasuje ?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
to jest ori czy może jakis z tworzywa ?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
to mnie pocieszyłes a z b7 pasuje ?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Źle napisałem chodziło mi o s- line narazie wygląda to u mnie tak i nie mogę znaleźć dolnej części z dwoma kominami i z przetłoczeniem. Alle...to się na pamięć nauczę
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
a z czego to jest poskładane?? ja z podziwu nie mogę wyjść gdzie wy to znajdujecie mam góre s i ten dół mnie gryzie w oczy
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Z jakiej wersji masz dokładke i dyfuzor ?
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Długa długa ..... a na 16 zimę chce przelatać malowanie proszkowe w robocie mam za free więc na obdrapanych wstyd jeździć. A jak pomaluje to lepiej później sprzedam
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Patrząc racjonalnie na budżet to chciałbym się wyrobić do końca roku. Pozbierać wszystkie graty i wtedy za jednym zamachem zrobić. A wtedy zostanie tylko nitro. Ale na wszystkie te modyfikacje potrzeba worka pieniędzy . A teraz bardziej przyziemnie to koła na zimę, mam ori felgi 16 muszę je pomalować proszkowo i kupić opony. A nawet nie wiem jaki kolor wybrać czarny biały czy zostać przy srebrnym. edit: jeszcze aku do wymiany bo zimy nie przeżyje. A dodatkowo przy odpaleniu napięcie tak spada na pompie abs ze potrafi błąd wywalić z hamulców
-
A4 B6 1.9 TDI Quattro S-line by Jan
Witam, Audiczka jest w moich rękach niecałe 3 tygodnie w tym czasie został wymieniony kompletny rozrząd i hamulce przód oraz felgi zmienione na 17 s-line. Przy okazji wizyty w warsztacie Dan V.A.G. samochód został poddany chip tuningowi. Dziś doszły kolejne części tj. dystanse 10mm przód i 20 mm tył. Im więcej czytam tym więcej zamawiam siłowniki do otwierania tylnej klapy zamówione a tutaj zdjęcie na szybko Plany.... Wymiana podsufitki na czarną, żarówek na ledy, "prowadzenie do domu", no i na koniec najważniejsze moc.... wydech, fmic, turbo, dp itd... edit: zachorowałem na dokładkę z cupry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wkońcu znalazłem z zakupiłem swoją Audiczke A4B6 1,9 TDI Quattro S-line. Autko w nietypowym bo niebieskim kolorze. Pierwsza modyfkacja już za mną bo przy zmianie płynów i rozrządu została wgrana nowa mapa. pozdrawiam wszystkich Janek