Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 + RS6


sline

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre posty tutaj są

może piszcie kiedy senior a kiedy junior pisze, żeby nie było jakiś nieporozumień :?: :wink:

dzwięki nagrywajcie, dzwięki silnika :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyznajcie się kto napisał, że wasze A4 3.0l miało 250 koników i będzie po sprawie :) hehe

a ja chciałbym zobaczyć fotki dobrej dupci na siedzeniu kierowcy tego monstrum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyznajcie się kto napisał, że wasze A4 3.0l miało 250 koników i będzie po sprawie hehe

he he he chętnie sie dowiem :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyznajcie się kto napisał, że wasze A4 3.0l miało 250 koników i będzie po sprawie :) hehe

Pisał syn ale ja mu kazałem :razz: Szczerze mówiąc to nie wiedziałem ile dały tłumiki ale powiedział mi to facet, który ma w Koszalinie fajny sklep z cześciami i nieźle ztuningowaną BMW 3... Mówił, że może mieć nawet 250. A byłem na jeździe próbnej z siostrzeńcem Audi s4 tylko nieźle dobitą... Moc już w niej spadła do 290-300 (:shock:) a nie było praktycznie różnicy pomiędzy tą dobitą a moją :wink: A na hamowni byłem jak robiłem chipa w starszym jeszcze i było 245 :idea:

A i syn ma 16 :mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-27, 15:39 ]

ja chcialbym zobaczyc jakie baczki kreci RS6. np rondo dookola bokiem, baczki na asfalcie, itp

Sory ale w takiej jeździe się nie lubuje :wink: I nie mam zamiaru przez jakiś głupi błąd/brak doświadczenia rozwalić auta :mad:

dzwięki nagrywajcie, dzwięki silnika :cool:

Bardziej niż pewne :mrgreen:

a bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen:

Osz Ty :twisted:

A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Czy w Polsce to nie wiem ale na jakiś w zach-pom pojade i zobaczymy jak będzie :lol: No nie wiem czy taka chwila bo przecież nie wszędzie da się jechać 3...250 :mrgreen:

Hahaha MAMY :mrgreen: Masakra :o Torpeda :o Nie wiem co jeszcze powiedzieć... Max 250 km/h bo brzydka pogoda była :cool: Dzisiaj prawdopodobnie pierwsze zdjęcia sie pojawią.

Pozdrawiam Syn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sline,

masz te tlumki co daja 30km :) jak cos to pisz na priv, snily mi sie takie, ale nie sadzilem, ze istnieja naprawde :)

tak sobie wpisalem w dziale moja a4 "s4" i natknalem sie na ten watek,

rozbawił mnie do łez ;)

[czy ty widzisz kiedy ten post byl napisany i kiedy on sie ostatni raz logowal? nastepnym razem bedzie ostrzezenie] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...