Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sterownik skrzyni biegów


Kiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się co oznaczają ostatnie 2 litery oznaczenia sterownika 01N 927 733 BB ?? Czy można montować sterowniki z inną końcówką?? Czy można to naprawić??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 20:50_________________________________________________Czy ktoś się orientuje gdzie znajdę odpowiedź na moje pytania? Czy ktoś ma dostęp do takich sterowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem go osobiście, mechanik oznajmił że nic z niego już nie będzie. Myślałem już o naprawie, najprawdopodobniej był zalany wodą i zaszedł rdzą. Zobaczę go na oczy jutro wieczór, wtedy będę wiedział co z nim jest na pewno. Jakieś pomysły na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw go obejrzyj osobiscie nie sadze zeby był zalany w srodku (chyba ze ktos grzebał wczesniej i nie założył uszczelek),ewentualnie może być wilgoć to go rozbierz i dobrze wysusz bebechy i całą wiązke od sterownika do skrzyni,jak jest zaśniedziały to poprostu wyczyść piny i powinien zagadać!!! jakie miałeś objawy?tryb awaryjny? jeden bieg do przodu i wsteczny?podpinałeś pod VAG-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś go widziałem, jest zaśniedziały i ma też rdzę na ścieżkach, w niektórych miejscach nawet jakieś pourywane piny. Był podpinany do vaga i nie łączył się z niczym, po wypięciu sterownika łączność odzyskuje oprócz skrzyni oczywiście. Stał długo na dworze bez machy i raczej go natura zalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem możesz zamienić na sterowniki z końcówką AL i BQ może są jeszcze inne ale na tych chodzi napewno w sterowniku z końcówką EQ nie działa Kickdown (kwestia pinów) ale spróbuj oddać swój do dobrego elektronika może to tylko kwestia ścieżek i tych wyłamanych pinów(nie wiem jakim cudem ktoś wyłamał piny) warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nadzieje zrobiłeś jak zobaczyłem linka, ale już kiedyś dzwoniłem i sprzedany poza allegro, ale i tak dzięki

Dziś założyłem wersję: 01N 927 733 E od 1.9TDI 90KM, zamula i przerzuca biegi na złych obrotach, ale jak się rozbuja to już ładnie idzie... To jednak nie to samo co kiedyś.[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 02:31_________________________________________________a może ktoś ma sterowniki jakieś na stanie najlepiej 01N 927 733 BB ??[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 13:58_________________________________________________Widzę, że sprawa ucichła. Tyle ludzi i nikt nie ma większego pojęcia o tych sterownikach. Znacie może kogoś ze swoich okolic kto miałby na stanie takie sterowniki na sprzedaż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...