Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto raz ściąga w prawo, raz w lewo


Mad_Maxs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

jak w temacie, mam taki problem, że czasami podczas jazdy (najczęściej przy jeździe po dziurawej nawierzchni), czuję na kierownicy że ciągnie lekko raz w lewo, raz w prawo. Nie jest to problem ze zbieżnością, bo gdy droga jest ładna, mogę spokojnie puścić kierownicę i auto jedzie prosto.

Wspomaganie ogólnie nie chodzi jakoś ciężko, mimo hałasującej podczas kręcenia w miejscu pompy. Nie wyczułem też luzu na maglu. Spotkał się ktoś z czymś takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z objawów wynika że auto jest rozbieżne. Chociaż sprawdź końcówki kierownicze czy nie maja luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że jest rozbieżne?? Dla mnie to gdzieś jest luz, prawdopodobnie na maglu. Przypominam, że na prostej drodze, auto leci prosto bez trzymanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem sie jeszcze żeby na maglownicy był luz, co najwyżej na drążkach kierowniczych bądź końcówkach.

Ja miałem magla tak wytłuczonego że na postoju jak skręcałem to coś tłukło jakby jakiś chochlik siedział pod maską i młotkiem się bawił, a z lewej strony całe nadkole obrzygane płynem hamulcowym a nigdzie mnie nie ściągało.

Jedna osoba do środka i niech rusza kierownice, druga w tym samym czasie niech złapie drążek ręką, jeśli bd luz to wyczujesz go od razu.

Edytowane przez Brzeziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...