Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po tej zimie to po wszystkich bocznych (czasem też głównych) drogach trzeba jeździć z głową bo nie tylko pokrzywisz koła, ale i zawieszenie zostawisz... :disgust:

No ja to spod bloku (osiedla) mam problem wyjechać, a drogi główne miejscami nie lepsze :kox:

Co do autka to całkiem spoko, motor wymiata, miałem okazje przetestować (bez większych szaleństw :wink4:)ten silniczek w A6 sedanie i można już fajnie sie pobawić pedałem gazu :naughty: , w środku bardzo cicho, przy wyższych obrotach słychać tylko delikatny, przyjemny dla ucha pomruk :kox:

Gratuluje egzemplarza, pozdro z okolicznych rejonów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za opinię Kriss-82. :wink4:

No ja to spod bloku (osiedla) mam problem wyjechać

Ostatnio w Krakowie na Prądniku prawie się zawiesiłem (zawias seria!!!), więc wiem jak to wygląda. :gwizdanie: Może kolega wpadnie na spota? :decayed:

Opublikowano

Dziękuję za opinię Kriss-82. :wink4:

No ja to spod bloku (osiedla) mam problem wyjechać

Ostatnio w Krakowie na Prądniku prawie się zawiesiłem (zawias seria!!!), więc wiem jak to wygląda. :gwizdanie: Może kolega wpadnie na spota? :decayed:

a no kiedys was odwiedze :polew: znowu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi o Kriss-82 bo tego kolegi jeszcze na spocie nie widziałem. :kox:

Opublikowano

Chodziło mi o Kriss-82 bo tego kolegi jeszcze na spocie nie widziałem. :kox:

wiem żartuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Auto stoi już na nowych kółkach. :lol1: Fotosy wrzucę jak wymyję budę bo po ostatnich roztopach wygląda fatalnie. :gwizdanie:

Opublikowano

Moje kółeczka letnie idą w odstawkę z powodu tego, że jedno kółko zmieniło swój kształt (drogi równe jak stół). :gwizdanie:

d868818f18cc1a9fmed.jpg

Niebawem zapodam coś nowego. :wink4:

Aż mi się coś robi jak pomyślę że już w weekend będę śmigał na 19" :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

To była tylko 15"... :gwizdanie: W sumie spowodowało to u mnie zmianę na lepsze, więc gitara. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Szybkie zdjęcia na nowych kołach i kapciach. :wink4:

1ff15559f8ebbf55med.jpg

8341b2a2f3a1509amed.jpg

Opublikowano

ehm... jak kto woli :decayed:

Opublikowano

dobra suka, polerujesz tą fele :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobra suka, polerujesz tą fele :kox:

Raczej nie bo są w idealnym stanie, więc na razie nie ma co zmieniać. :>

Opublikowano
  • Autor

grzesiek88

Sezon letni się zbliża, więc pasuje zrobić coś w Brzesku. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.