Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Woda pod kierowcą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś udało mi się zasylikonować wycinek maty znajdujący się pomiędzy puszką ECU a mechanizmem wycieraczek. Poniżej parę fotek przed i po sylikonowaniu. Dodatkowo pogłębiłem dren znajdujący się pomiędzy nadwoziem a dołem puszki ECU -wyciąłem fragment poprzedniego uszczelnienia podstawy puszki ECU, żeby obniżyć poziom lustra wody podczas opadów.

Podłoga wysuszona. Gąbka wykładziny była przesiąknięta na całej długości od nóg kierowcy do nóg pasażera tylnej kanapy.

Mam nadzieję, że po kilku dniach najbliższych opadów nie będzie śladu wody pod nogami kierowcy. Jeśli znajdę ślady wody w kabinie, to szczerze powiedziawszy nie mam już pomysłów.

Pozdrawiam

Paweł

suszenie_20171123_144545.jpg

przed_silikonowaniem_20171123_172905.jpg

przed_silikonowaniem_20171123_172924.jpg

przed_silikonowaniem_20171123_172930.jpg

pod_puszka_ecu_20171123_171710.jpg

po_zasilikonowaniu_20171123_174411.jpg

po_zasilikonowaniu_20171123_175714.jpg

poprawiony_dren_pod_puszka_20171123_180151.jpg

Opublikowano

Wyglada solidnie :) Jeszcze jedna podpowiedz - nie musisz czekac na deszcze itd. Ja dopoki mialem dziure to wysatrczylo ze lalem na szybe wode z butelki i po paru sekundach juz widzialem (mialem podniesiona wykladzine jak Ty w czasie testu) ze leci.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć wszystkim

No niestety, po  2 tygodniach w trakcie, których było trochę opadów (m.in. śniegu) podniosłem wycieraczkę kierowcy i widok jak na załączonym zdjęciu. Przy puszce sterownika sucho, podobnie przy odpływach (zdj. w załączniku).

Zastanawiam się jeszcze czy nie zdjąć osłony przedniego słupka (A) od strony kierowcy, czy przypadkiem tamtędy się nie sączy.

W związku z tym mam pytanie do kogoś kto już zdejmował ww. osłonę (z tego co czytałem łatwo o ułamanie zaczepów klipsów).

Czy jest jakiś dodatkowy myk, czy po prostu użyć ściągacza do odczepiania 4 klipsów od góry do dołu wg poniższego opisu? O co chodzi w tym opisie z uszczelką w powiększeniu na obrazku w poniższym opisie?

image.png

I jeszcze jedno. Który z poniższych ściągaczy będzie najbardziej odpowiedni do ściągania osłony tego słupka.

image.png

Z góry dzięki za odpowiedzi. Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły też będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Paweł

 

20171215_075410_dywanik_wciaz_mokro.jpg

20171215_080012_odplywy.jpg

20171215_080031_puszka_ecu.jpg

 

image.png

Edytowane przez cancer83
usunieto duplikaty zdjec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.