Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sygnał z centralnego gdzie


kacperbdg

Rekomendowane odpowiedzi

Już myśle ze jest rozwiązanie kupić najzwyklejszy przekaźnik w sklepie samochodowym i pomiędzy pin 86przekaznika a masę z ako podłączyć clh pin 7 . I oczywiście impuls do światek poprowadzić przez przekaźnik ;)  w przyszłym tygodniu ogarnę to jeżeli bd działać opisze ci wszytsko od A do Z na pw 326F0D27-2058-4452-82CB-FE665FF00334.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2017 o 12:38, lewiatan1989 napisał:

Ok.

Jak to będzie serio takie 5min to średnio parę razy w miesiącu jestem służbowo w Bdg można by się ugadać :decayed:

Clh ogarnięte w 100% przy okazji dorwałem dużo ładniejszy wlacznik świateł ;) 

5196C0C8-ED51-4047-8028-A6A0C3FA0E2E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko.  

Działa wszystko? Podświetlenie od pozycjonowania świateł i clh jest? 

Jak myślisz ile zajmuje podłączenie wszystkiego razem z wyłącznikiem clh? Bo jak oferta nadal aktualna mógłbym wszystko skompletować i moglibyśmy się umówić hak będę w Bydzi na jakąś robotę :-)  

Masz może nr tego włącznika? Bo też będę potrzebował,  za ile go wyrwałeś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Elegancko.  

Działa wszystko? Podświetlenie od pozycjonowania świateł i clh jest? 

Jak myślisz ile zajmuje podłączenie wszystkiego razem z wyłącznikiem clh? Bo jak oferta nadal aktualna mógłbym wszystko skompletować i moglibyśmy się umówić hak będę w Bydzi na jakąś robotę :-)  

Masz może nr tego włącznika? Bo też będę potrzebował,  za ile go wyrwałeś? 

 

Wlacznik wyrwałem za 90 zł o nr napisz na pw . Jeżeli masz taki sam wlacznik itp opisze ci od A do Z co zrobić . Nie ma osoby co by tego nie ogarnęła . Całe podświetlanie działa ikona clh jak i pozycja jak wyłącze swieci się zero jak włączę jedynka . U mnie musi wszystko działać inaczej nie ma prawa bytu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Zdecydowałem się w końcu na zakup identycznego modułu clh. Moduł dziś przyszedł i przymierzam się powoli do montażu. Myślałem że będzie to dosyć proste...  ale jak dotąd nie miałem zbytnio styczności z elektryką w samochodzie i kompletnie niewiem od czego zacząć, bardziej ogarniam mechanikę :( niby jest instrukcja ale niewiem dokładnie gdzie szukać tych przewodów w które mam się wpiac z modułu. Mógłbyś spróbować mi objasnic po krótce jak ogarnąć tą instalację z modułu? Jeszcze jedno pytanko,  bo wyżej pisałeś że masz podłączone pod halogeny, a co ze światłami pozycyjnymi i podświetleniem tablicy? Też się zapala razem z halogenami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przewody znajdziesz we wlaczniku świateł a sygnał do wyzwalania modułu pod kierownica z moduły centralnej elektroniki lub z modułu komfortu ale trzeba odkręcać fotel bo jest pod fotelem . Zobacz jakie masz oznaczenie włącznika i poszukaj na forum rozpisek pinow danego włącznika świateł . Ja mam podpięte tylko i wyłącznie halogeny . Ten moduł ogarnia max 2x65W a same zarowki w halogenach mając 2x55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kacperbdg napisał:

Wszystkie przewody znajdziesz we wlaczniku świateł a sygnał do wyzwalania modułu pod kierownica z moduły centralnej elektroniki lub z modułu komfortu ale trzeba odkręcać fotel bo jest pod fotelem . Zobacz jakie masz oznaczenie włącznika i poszukaj na forum rozpisek pinow danego włącznika świateł . Ja mam podpięte tylko i wyłącznie halogeny . Ten moduł ogarnia max 2x65W a same zarowki w halogenach mając 2x55

Dzięki za szybką odpowiedź. To mnie trochę zmartwiles,  bo mi bardzo zależało żeby tył auta z tablica też był podświetlany, a nie będę ryzykować :( Nie dowiedziałem się do końca i pospieszylem się z zakupem. Trudno,  zwrócę moduł i będę szukać coś mocniejszego co spełni moje oczekiwania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...