Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Wczoraj rozwalilem całe lewe lusterko w moje audi ;( i mam kilka pytanke a wzasadzie porśbe o rady.

1 ) zastanawiałem sie nad kupnem tych lusterek M3 chromowanych z migaczami i jak rozebrałem lewe lusterko zobaczyłem kabelki od podgrzewnia ( co dziwne bez wlonczenia grzaia tylniej szyby cały czs pokazywały mi napiecie 12V) i znalazłem tam jeszcze 2 kabelki i nie wiem czy one sa do podlonczenia pod migacz w lusterku bo gdy wlonczyelm migacze i sprawdzielm napiecie na tych kabelkach to nic mi nie pokazało) czy tekabelki sa do podbiecia pod migacze???? czy miał moze ktos te lusterka typu M3 z migaczm id jak to wyglada na ucie ???????

2 ) opcja kupna zwykłego lusterka od a4 ale trzeba bedzie malowac no i wpadłem na pomysł tych chromowanych nakładak ale jak czytałem w szukajce to tylko te chromyz firmy in pro polecacie ale sa dosc drogie i nie wiem co robic czy te tansze to naprawde taki badziew???

PROSZE O JAKIES RADY / PODPOWIDZI

Z góry dziekuje

SEBA

Opublikowano

1 ) zastanawiałem sie nad kupnem tych lusterek M3 chromowanych z migaczami i jak rozebrałem lewe lusterko zobaczyłem kabelki od podgrzewnia ( co dziwne bez wlonczenia grzaia tylniej szyby cały czs pokazywały mi napiecie 12V) i znalazłem tam jeszcze 2 kabelki i nie wiem czy one sa do podlonczenia pod migacz w lusterku bo gdy wlonczyelm migacze i sprawdzielm napiecie na tych kabelkach to nic mi nie pokazało) czy tekabelki sa do podbiecia pod migacze???? czy miał moze ktos te lusterka typu M3 z migaczm id jak to wyglada na ucie ?????

a jak patrzyłeś na te kabelki od podgrzewania bo w audi były dwa rodzaje podgrzewania 1 to po włączonym zapłonie a drugie to po włączeniu grzania tylnej szyby domyślam się że masz to po włączeniu zapłonu.

2 ) opcja kupna zwykłego lusterka od a4 ale trzeba bedzie malowac no i wpadłem na pomysł tych chromowanych nakładak ale jak czytałem w szukajce to tylko te chromyz firmy in pro polecacie ale sa dosc drogie i nie wiem co robic czy te tansze to naprawde taki badziew???

na twoim miejscu kupił bym ori i pomalował bo te z kierunkami w lusterka to do audi nie pasuje bardziej to do BMW ale to tylko moje zdanie

Opublikowano

Co to kabelków to masz dwa do grzania na których napięcie jest po przekręceniu kluczyka, a nie po włączeniu ogrzewania tylnej szyby, a dwa kolejne to pewnie od silniczka do ustawiania szkła lusterka.

Opublikowano
  • Autor

wlasnie bylem sprawdzic faktycznie te 2 kabelki co były podpiete po przekręceniu kluczyka daja napiecie 12V a te pozostałe nawet jak wloncze grznie szyby nie pojawia sie nanich zadne napiecie hmmmmm moze sa w kostce zle podlonczone.

Bop czy wogle audi b5 miało opcje kierunkowskazów w lusterkach????

Opublikowano

Opcji w kierunkowskazach nie mialy ale.... moze te dwa kabelki pozostale sa od sterowania elektrycznego lusterek.

Opublikowano

Widziałem ostatnio w golfie te lusterka M3, nawet tam wyglądały tandetnie, a tym bardziej źle bedą wyglądały w avancie :confused4: Już lepszy pomysł z tymi nakładkami

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie decyzja podjeta kupie normalne lusterko do malowania ale nie pomaluje narazie i zaloze te nakładki chrom a jak nie beda ladnie wygladały to cos innego bede kombinował. ale nadal nie czaje poco jest tamten kabelek bo sterowine mam podpiete ogrzewanie tez i jeszce 2 kabelki zostaja w ktorych wogole niema napiecia hmmmmm

Opublikowano

Czytałeś mojego posta do końca? i kolega KANAL też wspominał to są pewnie kabelki do silniczka sterowania lustrem. Napewno masz ustawianie lustrek, więc weź sobie miernik i przełącz na lusterko, które masz urwane i spróbuj ustawiać przyciskami i wtedy zobaczysz czy idzie napiecie.

Opublikowano

Może raczej do składania lusterek jeśli sterowanie lustrem ma podpięte :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Może raczej do składania lusterek jeśli sterowanie lustrem ma podpięte :mysli:

no własnie sterowaine lusterek mam podpiere i dział i zostaja 2 kabelki od podgrzewania i 2 kabelki na ktorych niema napiecia
Opublikowano

skoro od grzania kabelki masz i od sterowania tez to te dwa pozostale moga byc tylko i wylacznie od elektrycznego skladania lusterek, co nie swiadczy o tym ze takowe masz w samochodzie, mozesz miec tylko przygotowana instalacje pod cos takiego i prawdopodobnie zywot tajemniczych kabelków konczy sie w kostce pod trojkatna plastikowa oslonka w drzwiach (po wew. stronie drzwi)

Opublikowano
  • Autor

skoro od grzania kabelki masz i od sterowania tez to te dwa pozostale moga byc tylko i wylacznie od elektrycznego skladania lusterek, co nie swiadczy o tym ze takowe masz w samochodzie, mozesz miec tylko przygotowana instalacje pod cos takiego i prawdopodobnie zywot tajemniczych kabelków konczy sie w kostce pod trojkatna plastikowa oslonka w drzwiach (po wew. stronie drzwi)

ok czyli nici z kierunkowskazami hehe bo niechce mi sie wycigac specjalnych wiazek do kierunkowskazów :) dziki wszystkim za podpowiedzi POZDRO

Opublikowano

ok czyli nici z kierunkowskazami hehe bo niechce mi sie wycigac specjalnych wiazek do kierunkowskazów :) dziki wszystkim za podpowiedzi POZDRO

wystarczy pociagnac 2 kabelki ze slupka przedniego (tam gdzie otwierasz pokrywę silnika) ale daruj sobie te lusterka totalna kaszana.... :thumbdown:

Opublikowano

Co ori to ori.... :> Mi się wydaje że do B5 kierunki w lusterkach ni jak nie pasują :no:

Opublikowano

ok czyli nici z kierunkowskazami hehe bo niechce mi sie wycigac specjalnych wiazek do kierunkowskazów :) dziki wszystkim za podpowiedzi POZDRO

wystarczy pociagnac 2 kabelki ze slupka przedniego (tam gdzie otwierasz pokrywę silnika) ale daruj sobie te lusterka totalna kaszana.... :thumbdown:

Popieram kolege :wink4: bedzie to totalna lipa :thumbdown::stop:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.