Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z alarmem


kuska13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie od niedawna jestem posiadaczem a4 avant z 98r i za bardzo nie wiem o co chodzi z alarmem mam czujki ruchu w słupkach z przodu przy szybie i jakiś moduł którym włącza się alarm pod maską na kluczyk. Po włączeniu alarmu i zamknięciu samochodu z kluczyka (brak pilota) po kilku sekundach alarm się uzbraja. Po otwarciu samochodu zaczyna wyć czy jest jakiś sposób żeby działał ten alarm właściwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł pod maską, o którym mówisz to włącznik syreny alarmowej. Dzięki niemu ustawiasz, czy po włączeniu alarmu ma wyć syrena czy nie.

Rozumiem, że nie możesz rozbroić alarmu przed otworzeniem drzwi nie mając pilota, według mnie powinieneś udać się do serwisu, kupić pilota i żeby Ci zsynchronizowali z alarmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jakaś pucha pod maską o znaczy że nie masz fabrycznego alarmu :wink4: jeśli chodzi o to że Ci wyję to pewnie ktoś nie dał Ci pilota ktyóry wł/wył alarm bo rzadko bywają alarmy bez pilota chyba że fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakupic nowy alarm. Jak masz centralny to jeszcze będziesz mial domykanie z pilota itp. Mi jak szwankowała centralka to za naprawe krzyczeli 100 PLN to chyba lepiej zainwestować w nowy kompletny alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz znaleźć całą centralkę alarmową. Jak ją znajdziesz to będziesz wiedział jaki model i czy jest to bezpilotówka czy pilotówka, raczej na 99% nie jest to fabryka tylko dokładany. Jak pilotówka to piloty mozna doprogramowac a jak bezpilotówka to być może się rozprogramowała. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 19:43_________________________________________________

... bo rzadko bywają alarmy bez pilota chyba że fabryczne.

Niekoniecznie przykładem jest tak powszechnie polecany przez kolegów z elektrody SEO PERFECT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciężko ci będzie zdobyć pilota do tego alarmu. Poszukaj na elektrodzie tam jest wielu serwisantów od alarmów co montowało te cuda. Ale w twoim przypadku trzeba się zastanowić czy nie lepiej zainteresować się wymianą centralki alarmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...